PxPixel
העלאת מודעה
הדסים, שוהם
הדסים, שוהם
הדסים, שוהם
הדסים, שוהם
הדסים, שוהם
לכל התמונות · 5
₪8,301

בשכונת הדסים, שוהם

חנות להשכרה
מתיווך
43
מ״ר
קרקע
קומה

תיאור הנכס

להשכרה חנות במתחם הבילוי והמסחר החדש פורום שוהם 43 מ"ר, בקומת קרקע. לפרטים נוספים, רובי יותם

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪193
מצב הנכס
מעטפת
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
5
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
רובי
תיווך רישיון: 30824823

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026