PxPixel
העלאת מודעה
דרך מנחם בגין 121, שרונה, תל אביב יפו
דרך מנחם בגין 121, שרונה, תל אביב יפו
דרך מנחם בגין 121, שרונה, תל אביב יפו
דרך מנחם בגין 121, שרונה, תל אביב יפו
דרך מנחם בגין 121, שרונה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 10
₪28,558

דרך מנחם בגין 121, שרונה, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
45
מ״ר
1
קומות

תיאור הנכס

פתרון גמיש לעסקים בצמיחה: משרדים פתוחים מ-10 עד עובדים (או יותר) עם שירות מלא. כולל: WiFi ריהוט, צוות קבלה ותמיכה, ניקיון ותשתיות. ניתן לשכור ליום, חודש או יותר ולהתאים אישית את החלל. חלק מרשת ריג'ס העולמית עם גישה נוחה לאלפי מיקומים, אירועי נטוורקינג וניהול פשוט דרך האפליקציה.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
מערכת אזעקה
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪635
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
Regus Business Centers Ltd
תיווך רישיון: 1

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026