PxPixel
העלאת מודעה
עפרה חזה , פארק הים, בת ים
עפרה חזה , פארק הים, בת ים
לכל התמונות · 2
₪25,000

עפרה חזה , פארק הים, בת ים

משרד להשכרה
מתיווך
160
מ״ר
2
קומה

יתרונות הנכס

עד 30 איש
גמר
רמת איכות A
ממ״ד
מחסן
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

בפארק הים משרד יוקרתי , מרוהט ומוכן מול הים. מתאים לעורכי דין , מרפאות , בעלי מקצועות חופשיים ,ועוד. כניסה מיידית , דמי ניהול מוזלים

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪156
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
ריהוט
חלקי
שנת בנייה
2023
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה_השכרה
יצירת קשר
רז כהן
תיווך רישיון: 3163057

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026