PxPixel
העלאת מודעה
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק
לכל התמונות · 7
₪23,200

מצדה , אזור תעשיה צפון, בני ברק

משרד להשכרה
מתיווך
337
מ״ר
40

תיאור הנכס

🌟 להשכרה – משרד יוקרתי בקומה גבוה מאד נוף מדהים מגדל בבני ברק מחפשים משרד מעוצב, מרווח ומוכן לכניסה מידית? בלב מתחם העסקים מול קניון איילון – קומה גבוהה עם נוף פתוח רואה ים! • כ־337 מ"ר • כ-12 חדרים פרטיים + חללי Open Space • חדרי ישיבות • מטבח • שירותים • חניות - ניתן לשכור לפי צרכי הלקוח

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪69
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
45
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אסתר אשכנזי
תיווך רישיון: 30616059

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026