PxPixel
העלאת מודעה
מעלה השחרור , ואדי סליב, חיפה
מעלה השחרור , ואדי סליב, חיפה
מעלה השחרור , ואדי סליב, חיפה
מעלה השחרור , ואדי סליב, חיפה
לכל התמונות · 4
₪10,400

מעלה השחרור , ואדי סליב, חיפה

משרד להשכרה
מתיווך
130
מ״ר
3
קומה

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות A
ממ״ד
מחסן

תיאור הנכס

בבנין אבן יפיפה ברחוב מעלה השחרור בראש גבעת וואדי סאליב , בסמוך למשרדי העיריה , היכל המשפט וקרית הממשלה , להשכרה. משרדים בגמר מלא , עמדת קבלה , שירותים בנכס , מטבחוןמזגן מרכזי , מרפסת , חניה , מעלית , ממ"ד

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪80
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ריהוט
חלקי
ארנונה
₪4,000
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
פבלו
תיווך רישיון: 30615574

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026