PxPixel
העלאת מודעה
בן יהודה 122, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
בן יהודה 122, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 2
₪7,000

בן יהודה 122, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו

חנות להשכרה
מתיווך
60
מ״ר
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A

תיאור הנכס

חדש להשכרה! ברחוב בן יהודה 122, הצפון הישן תל אביב. חנות חזיתית בבניין משופץ בצד המזרחי של הרחוב, ליד שד’ בן גוריון. 2 קומות מלאות עם מדרגות פנימיות, כל קומה כ-30 מטר נטו. ויטרינה רחבה חדשה, ריצוף איכותי, מזגנים בכל קומה, חדר שירותים עם מקלחת וארון, ומטבחון מלא. חשמל תלת פאזי. בעבר שימש לגלידריה ופיצרייה, החנות מתאימה למגוון רחב של עסקים. המחיר בעקבות בניית הרכבת הקלה צפי לסיום עבודות הרכבת בשנה הקרובה. אישור עירייה להנחת 6 שולחנות ישיבה על המדרכה המסומנת כולל קירוי וסגירת חורף.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪117
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
08/2025
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
לירון ברק
תיווך רישיון: 3231113

אופי הרחוב

רחוב בן יהודה הוא רחוב מרכזי שלאורכו בנייני מגורים, וחולפים בו אוטובוסים.

מטרדים

אודות המשרד

קבוצת רימקס אושן תל אביב - צפון, מרכז, דרום
רי/מקס אושן - כי זה הבית שלך !
דירות למכירה בתל אביב – זו המומחיות שלנו!

קבוצת רי/מקס אושן הינה קבוצה המונה 3 משרדי תיווך נדל"ן בתל אביב מרשת רי/מקס העולמית, אשר פעילים בכל העיר עם עשרות סוכנים ושלושה סניפים.

משרדינו הינו המוביל מבין משרדי רי/מקס בעיר החל משנת 2014 ועד היום ובין המשרדים המובילים ברשת רי/מקס בישראל.
אנחנו מדורגים בטופ 3 על ידי אתר מדלן מבין כלל משרדי התיווך בעיר משנת 2019.

סניפנו ממוקמים:
רי/מקס אושן מרכז - ברחוב אבן גבירול 52, עם צוות סוכנים שמתמחים בצפון הישן, מרכז ולב העיר.
רי/מקס אושן צפון - ברחוב אפטר 9 בתוכנית למד ובו סוכנים שמתמחים בשכונות הצפוניות של העיר.
רי/מקס אושן דרום - ברחוב משה דיין 2 (מגדל כפיר) ובו סוכנים אשר מתמחים בשכונות הדרומיות וביפו.

אנו מציעים לך שירות מקיף למכירה או קנייה של בית , כחלק מהמחויבות שלנו למקצוענות חסרת פשרות בתיווך נדל"ן ושרות יוצא דופן.

הסוכנים שלנו עוברים הכשרה אינטנסיבית, הן במשרד והן בבית הספר לנדל"ן של רי/מקס ישראל, במטרה להציע לך את רמת השירות הגבוהה ביותר בשוק בישראל.

כבעל נכס אנחנו מתחייבים לתכנית שיווקיות מקיפה וניתוח שוק מפורט ללא עלות וללא התחייבות.
כקונה נלווה אותך בכל תהליך הרכישה כדי למצוא את הבית שלך בזמן הקצר ביותר ובמינימום טרחה.
במשרדינו קיימת מחלקה מסחרית המטפלת בנכסים מסחריים למכירה והשכרה בתל אביב ובאזור גוש דן.

כולנו יחד, סוכנים ומנהלים כאחד, מציעים לך תיווך נדל"ן ברמה אחרת.
שמעת כבר הצהרות כאלו בעבר? אנחנו מזמינים אותך לבדוק אותנו!!!

לעמוד המשרד
אבן גבירול 124, תל אביב יפו
₪17,600
משרד
220 מ"ר
₪80 למ״ר
קומה 12
אבן גבירול 124, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026