PxPixel
העלאת מודעה

משרדים וחנויות להשכרה בשמואל הנציב 21, נתניה

14 נכסים להשכרה

רמז דוד 13, נתניה
₪36,900
קומה 2
615 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, רמז דוד 13, מרכז העיר דרום
גמר מלא
רמת איכות A

יעניין אותך לדעת…

מידע ומדריכים מבית מדלן
דף הבית
נתניה
מרכז העיר צפון
שמואל הנציב 21
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026