י.ח. דמרי בנייה ופיתוח בע"מ

חברת י.ח. דמרי, בנייה ופיתוח בע”מ נוסדה בשנת 1989 ע"י יגאל דמרי והיא נמנית כיום על חברות הבנייה המובילות והגדולות בישראל.

החברה מתמחה בבניית שכונות מגורים ופרויקטי בנייה יוקרתיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים כיום בישראל.

כיום בונה ומתכננת החברה בפריסה ארצית בישראל ב-12 ערים כ- 30 פרויקטים למגורים, מסחר, תעשייה ומלונאות ובנוסף פעילה החברה במדינות רומניה, צ'כיה וגיאורגיה.

חברת י.ח. דמרי בונה באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר והיא בעלת תקן ISO 9002, בנוסף, לחברה צוות מקצועי של אדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים, צוות שיווק ומפעלי עץ ומתכת המספקים את כל צרכי לקוחות החברה.

בחודש מאי 2004 הונפקו ניירות הערך של החברה בבורסה בת"א והיא נהנית ממוניטין של יותר מ-18 שנים המבוסס על יסודות כלכליים וחוסן פיננסי, ומניותה נסחרות בבורסה לני"ע בת"א מאז מאי 2004.

אנו בחברת י.ח.דמרי מבינים שרכישת דירה היא אחת ההחלטות המשמעותיות בחיים, ולכן לאורך כל הדרך, אנו מלווים אתכם בתהליך הרכישה, החל מייעוץ מקיף והכוונה שהם פרי ניסיון של שנים רבות, דרך שלבי הבנייה השונים, מסירת מפתח הדירה ואחרי הכניסה אליה, כל זאת על מנת שתהיו שקטים ובטוחים בהחלטה שקיבלתם.

לנו בי.ח.דמרי חשובה איכות החיים שלכם, ולכן אנו משקיעים את מירב תשומת הלב והמחשבה כבר בשלבי התכנון הפרטני של הבית, בביצוע האיכותי ובגימור המושקע. כך שתוכלו ליהנות מחוויית מגורים מושלמת בביתכם.

טען עוד...

פרויקטים פעילים

פרויקטים בתכנון

פרויקטים שאוכלסו

מפת פרויקטים

מקרא