You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מחיר
4 חדרים
סוג נכס
מי המוכר
מאפייני הנכס
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות 4 חדרים למכירה ברחוב נס הרים, נס הרים
8598 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,750,000
4 חד׳
קומה 2
110 מ"ר
דירה, מורד הזמיר 2, אחוזה
₪3,490,000
4 חד׳
קומה 11
135 מ"ר
דירה, חטיבת הראל 10, המגינים (השמשוני דרום)
הכנסת הגדולה 13 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
הכנסת הגדולה 13, שיכון בבלי, תל אביב יפו
NOLA
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
גאולים 1, אלון, רמת השרון
₪5,950,000
4 חד׳
קומת קרקע
165 מ"ר
דירת גן, גני צהלה
תיווך
₪3,500,000
4 חד׳
קומה 1
85 מ"ר
דירה, יד לבנים 8, יד אליהו
תיווך
₪1,875,000
4 חד׳
קומה 3
97 מ"ר
דירה, יעבץ 2, מרכז העיר
₪3,490,000
4 חד׳
קומה 1
102 מ"ר
דירה, אבן גבירול 40, מרכז
BSTowers הקריה האקדמית, פתח תקווה
דירות 7-2 חד׳
31 קומות
החל מ - ₪2,325,000
דרנגר טובה ושמשון 10, הקריה האקדמית, פתח תקווה
10/90 ופטור מהצמדה למדד
OZ Blend
דירות 6-4 חד׳
8 קומות
דגניה 7, נווה עוז, פתח תקווה
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
₪2,500,000
4 חד׳
קומה 4
89 מ"ר
דירה, שיק 2, נווה עופר
תיווך
₪2,790,000
4 חד׳
קומה 11
171 מ"ר
דירה, כנען 15, בית בפארק
בבלעדיות
₪2,200,000
4 חד׳
קומה 2
79 מ"ר
דירה, מעפילי אגוז 88, נוה חן
₪2,290,000
4 חד׳
קומה 2
91 מ"ר
דירה, ספיר יעקב 1, שבזי
הכרם 4-6 פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
7 קומות
הכרם 4, המרכז השקט, פתח תקווה
שלמו 7% והיתרה בפריסה!
מרים החשמונאית 32-34, תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
מרים החשמונאית 32, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
₪5,480,000
4 חד׳
קומה 1
115 מ"ר
דירה, בילויה מעוז , כוכב הצפון
תיווך
₪5,300,000
₪5,950,000
4 חד׳
קומה 2
90 מ"ר
דירה, מאזה , לב תל אביב
תיווך
₪2,110,000
4 חד׳
קומה 7
114 מ"ר
דירה, נחשול 1, קריית מנחם בגין
₪2,080,000
4 חד׳
קומה 5
90 מ"ר
דירה, גבעתי 10, רמב"ם
EAST מזרח רעננה
לסטר, רעננה
פרויד 22 חיפה
דירות 7-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪2,250,000
פרויד 22, רמת אשכול, חיפה
₪4,745,000
4 חד׳
קומה 1
114 מ"ר
דירה, יחזקאל שטרייכמן , נופי ים (הגוש הגדול)
בבלעדיות
₪2,880,000
4 חד׳
קומה 8
90 מ"ר
דירה, שמעון פרס , מורשת
בבלעדיות
₪2,470,000
4 חד׳
קומה 4
114 מ"ר
דירה, אבא הלל סילבר 4, נאות הרצל
₪2,600,000
4 חד׳
קומה 1
100 מ"ר
דירה, צייטלין 11, רמת אליהו
קדיש לוז 4-6 פתח תקווה
דירות 4-2 חד׳
9 קומות
קדיש לוז 4, רמת ורבר, פתח תקווה
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
savyon gardens, נתניה
דירות 6-3 חד׳
32 קומות
היהלומן אברהמס 24, פארק הים, נתניה
₪2,050,000
4 חד׳
קומה 1
85 מ"ר
דירה, ברבור 17, קרית רבין
בבלעדיות
₪2,950,000
4 חד׳
קומה 2
98 מ"ר
דירה, אחוזה
תיווך
₪3,100,000
4 חד׳
קומה 2
127 מ"ר
דירה, העורבני 5, חלומות זכרון
₪5,800,000
4 חד׳
קומה 2
93 מ"ר
יחידת דיור, ברלין אליהו 8, אזורי חן
עמינדב
דירות 6-4 חד׳
9 קומות
עמינדב 24, ביצרון, תל אביב יפו