PxPixel
העלאת מודעה
דרך יפו 49, עיר תחתית, חיפה
דרך יפו 49, עיר תחתית, חיפה
דרך יפו 49, עיר תחתית, חיפה
דרך יפו 49, עיר תחתית, חיפה
דרך יפו 49, עיר תחתית, חיפה
לכל התמונות · 12
₪1,700

דרך יפו 49, עיר תחתית, חיפה

דירה מחולקת להשכרה
קומה
20
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה ללא תיווך ! חדר בדירת שותפות בפרוייקט מגורים ייחודי ושיתופי. במרחק הליכה מהרכבת ומאין סוף מקומות בילוי ופנאי. בבניין משופץ ומעוצב באווירה צעירה וסטונדיטיאלית, בקונספט ייחודי שמציע סגנון מגורים משותף: לכל דירה חלל מרכזי של סלון ומטבח + 3 חדרים פרטיים עם מקלחת ושירותים לכל דייר. הכל מרוהט ומעוצב ברמה גבוהה עד הפרטים הכי קטנים כולל WiFi, טלוויזיה בכל חדר, ריהוט מלא, רק להביא מזוודה ולהתמקם. ארנונה מים ואינטרנט - 200 חללים משותפים - גג ענק עם פינות ישיבה לכל הדיירים, לאונג׳/ מועדון

מחיר למ״ר
₪85
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
רחל_4_חיפה
יצירת קשר
ליהיא בן שושן
תיווך רישיון: 1

היסטוריית עסקאות

בסביבה (642)
בבניין וברחוב (180)
-
1.7 א׳ ₪
20
₪85
1
1
-
158 מ׳
3/12/2026
1.69 מ׳ ₪
56
₪30,232
2
7
2030
158 מ׳
1/29/2026
1.2 מ׳ ₪
35
₪34,285
1
6
2030
158 מ׳
1/19/2026
1.18 מ׳ ₪
37
₪31,891
1
6
2023
518 מ׳
1/8/2026
1.22 מ׳ ₪
48
₪25,312
2
1
2023
347 מ׳
1/1/2026
1.63 מ׳ ₪
54
₪30,185
1
1
1930
95 מ׳
12/22/2025
1.21 מ׳ ₪
48
₪25,208
3
12
2021
64 מ׳
12/10/2025
530 א׳ ₪
21
₪25,238
2
2
1960
288 מ׳
11/27/2025
760 א׳ ₪
88
₪8,636
4
1
1940

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר30 א׳ ₪
תשואה3.33%

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
4/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של אנריק גרופ תיווך חיפאי

לכל הדירות
יוסף 42, חיפה
₪1,070,000
דירה
2.5 חד׳
קומת קרקע
85 מ"ר
יוסף 42, הדר הכרמל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
דף הבית
חיפה
עיר תחתית
שכונות קרובות
מדלן 2026