PxPixel
העלאת מודעה
חדרה , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
חדרה , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 2
₪8,190,000
5
חדרים
4
קומה
131
מ״ר

חדרה , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו

תיאור הנכס

בבנייה,בפרוייקט יוקרה(איכלוס 4.27) ק4 ,הטבת שידורגים המפרט בסך של 300000 ש"ח!! חניה רגילה פלוס 1/3 חניה נוספת ,מחסן צמוד לחניה , שכ"ד משולם עד סיום הפרויקט- 10000 ש"ח בחודש, עיסקה אטרקטיבית ,הזדמנות

מה ההון העצמי שלך?
₪4,100,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪4,090,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪27,128
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪62,519
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
03/2027
קומות בבניין
7
על עמודים
כן
מרפסת
10 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
חוני_המעגל_7_9_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
רובי דראל
תיווך בבלעדיות רישיון: 3984959

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (49)
-
8.19 מ׳ ₪
131
₪62,519
5
4
-
492 מ׳
4/19/2026
7.23 מ׳ ₪
123
₪58,780
4
1
2028
232 מ׳
4/15/2026
2.35 מ׳ ₪
36
₪65,277
2
6
2029
413 מ׳
4/6/2026
4.88 מ׳ ₪
70
₪69,724
3
6
2022
446 מ׳
3/31/2026
4.75 מ׳ ₪
75
₪63,333
3
2
2023
500 מ׳
3/26/2026
5.65 מ׳ ₪
92
₪61,440
3
7
2023
447 מ׳
3/26/2026
2.8 מ׳ ₪
50
₪56,000
2
1
2027
696 מ׳
3/25/2026
3.6 מ׳ ₪
53
₪67,924
2
3
2026
382 מ׳
3/19/2026
17.6 מ׳ ₪
188
₪93,617
5
7
2022

מחירי דירות