PxPixel
העלאת מודעה
₪4,290,000
5
חדרים
160
מ״ר

אהרונוביץ , נאות גנים, נתניה

דו משפחתי למכירה
מתיווך
מד מדלן
₪4,290,000
שכירות משוערת
נתון חסר
הערכת תשואה
נתון חסר

יתרונות הנכס

חניה 2x
ממ״ד
מחסן

תיאור הנכס

-חדש בבלעדיות- הבנייה בעיצומה . חולמים לגור בבית פרטי חדש במחיר ריאלי? ועם אפשרות לעצב אותו לפי טעמכם האישי? זה בדיוק הנכס עבורכם - נכס חדש מהקבלן בבנייה. -דו משפחתי מפואר ברמת בנייה גבוהה ביותר- שטח המגרש כ 250 מ''ר בנוי 160 מ''ר ב 2 מפלסים קומת קרקע- סלון, מטבח , פינת אוכל , שירותי אורחים , יציאה לגינה קומה עליונה - מקלחת שירותים כלליים , חדר שירות , ו 4 חדרי שינה כאשר מתוכם חדר הורים מאסטר עם מקלחת שירותים צמודים ויציאה למרפסת שמש. 2 מקומות חניה פרטיים עם אפשרות לתשתית הטענה לרכב חשמלי ועוד!

מה ההון העצמי שלך?
₪2,150,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪2,140,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪14,194
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪26,813
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
גמיש
שנת בנייה
2024
מחסן
-
יש טעות במודעה? דווחו לנו
בן_שלום_עובדיה_חלקה_116_נתניה
יצירת קשר
אור כחלון
תיווך רישיון: 315643

חשוב לדעת

מד מדלן

4.29 מ׳ ₪ המחיר המבוקש ריאלי
3.97 מ׳ ₪
מד מדלן:
4.55 מ׳ ₪
5.11 מ׳ ₪
  • המחיר המבוקש ריאלי ביחס לשוק
  • נכסים דומים נמכרים בדרך כלל במחיר של 3.97 מ׳ ₪ עד 5.11 מ׳ ₪
  • האומדן שלנו הוא 4.55 מ׳ ₪
מד מדלן מתבסס על עסקאות עבר ומודעות דומות באזור זה.
בסביבה (910)
בבניין וברחוב (32)
עסקאות להשוואה (0)
מודעות להשוואה (0)
-
4.29 מ׳ ₪
160
₪26,812
5
-
2024
480 מ׳
5/3/2026
1.52 מ׳ ₪
62
₪24,516
3
6
2008
548 מ׳
3/24/2026
666.67 א׳ ₪
63
₪10,582
3
2
1982
392 מ׳
3/19/2026
2.17 מ׳ ₪
31
₪70,161
4
1
1970
368 מ׳
3/17/2026
1.59 מ׳ ₪
68
₪23,382
3
5
1995
963 מ׳
3/5/2026
3.35 מ׳ ₪
93
₪36,021
3
ק
1960
491 מ׳
2/20/2026
1.58 מ׳ ₪
68
₪23,235
3
7
1993
368 מ׳
2/20/2026
1.5 מ׳ ₪
72
₪20,833
3
5
1994
548 מ׳
2/18/2026
1.45 מ׳ ₪
85
₪17,058
4
4
1990

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר22 א׳ ₪

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב אהרונוביץ הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של SkyLine RealEstate

לכל הדירות
קורצ'ק יאנוש 6, נתניה
₪1,750,000
דירה
3 חד׳
קומה 1
80 מ"ר
קורצ'ק יאנוש , קרית נורדאו

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
שמואל הנציב 43 נתניה
שמואל הנציב 43 נתניה
דירות 5-4 חד׳
5 קומות
שמואל הנציב 43, נתניה
דף הבית
נתניה
נאות גנים
שכונות קרובות
מדלן 2026