PxPixel
העלאת מודעה
פנקס , הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
פנקס , הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
פנקס , הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
פנקס , הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
פנקס , הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
לכל התמונות · 7
₪25,000

פנקס , הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
4.5
חדרים
9
קומה
150
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 3x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

באקירוב דירה משופצת, 150 מטר, 4 חדרים, 3 חדרי שינה + סלון גדול + מרפסת לאירוח , מטבח מאובזר, ארונות בחדרים, גבוהה , שקטה, מודרנית, מוארת ויפה, 2 חניות, מחסן, בניין עם שומר, חדר כושר, בריכה, ספא, "פאטיו" מומחים בשיווק דירות יוקרה גדולות ומפוארות עם נוף לים, בכל המגדלים המבוקשים בעיר. משרדנו ממוקם ברח' פינקס 29, פינת ברנדייס 1, ת"א.

מחיר למ״ר
₪167
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
34
ארנונה
₪2,000
ועד
₪4,500
שנת בנייה
2005
מרפסת
14 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
בורלא_19_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
צ'ארלי שמעון
תיווך רישיון: 30412427

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (785)
-
25 א׳ ₪
150
₪166
4.5
9
2005
252 מ׳
4/23/2026
6.45 מ׳ ₪
107
₪60,280
4
7
2025
470 מ׳
4/15/2026
3.95 מ׳ ₪
60
₪65,833
3
3
2026
898 מ׳
4/13/2026
4.6 מ׳ ₪
58
₪79,310
2.5
ק
2026
796 מ׳
4/12/2026
4.44 מ׳ ₪
72
₪61,666
3
5
2025
552 מ׳
3/31/2026
6.1 מ׳ ₪
103
₪59,223
4
1
2029
552 מ׳
3/25/2026
4.85 מ׳ ₪
78
₪62,179
3
1
2029
449 מ׳
3/17/2026
2.25 מ׳ ₪
73
₪30,869
3
6
2025
819 מ׳
3/9/2026
12.46 מ׳ ₪
170
₪73,294
4
7
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר64 א׳ ₪
תשואה2.21%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב פנקס הוא רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של פאטיו בתי יוקרה בע"מ

לכל הדירות
ביצרון 13, תל אביב יפו
₪7,000,000
בית פרטי
4.5 חד׳
קומה 1
80 מ"ר
ביצרון 13, ביצרון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
רב צעיר
רב צעיר
דירות 5-2 חד׳
7 קומות
רב צעיר 2, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הצפוני
שכונות קרובות
מדלן 2026