PxPixel
העלאת מודעה
הלפרין ירמיהו 18, מרכז העיר דרום, נתניה
הלפרין ירמיהו 18, מרכז העיר דרום, נתניה
הלפרין ירמיהו 18, מרכז העיר דרום, נתניה
הלפרין ירמיהו 18, מרכז העיר דרום, נתניה
הלפרין ירמיהו 18, מרכז העיר דרום, נתניה
לכל התמונות · 10
₪6,000

הלפרין ירמיהו 18, מרכז העיר דרום, נתניה

דירה להשכרה
4.5
חדרים
2
קומה
112
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית
מקלט

תיאור הנכס

*ללא תיווך*, *מקלט פרטי של הבניין* 2 דירות בקומה להשכרה בנתניה, 4.5  חד' 110 מ"ר, קומה 2 עם מעלית וחניה פרטית * סלון ענק וחדרים גדולים במיוחד * יחידת הורים עם חדר רחצה ושירותים נוספים * חדר שירות לכביסה/מייבש ואחסון * מיזוג בכל החדרים * קולטני שמש ודוד חשמלי חדש * מטבח עם מקרר, תנור גז, ארונות ומיטות. *מיקום מצויין: * 10 דקות הליכה מהים * 10 דקות הליכה למרכז העיר * בקרבת הבית: בתי ספר, גנים, מרכז קניות --לטווח ארוך, לרציניים --

מחיר למ״ר
₪54
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
6
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,650
ועד
₪330

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (142)
-
6 א׳ ₪
112
₪53
4.5
2
-
301 מ׳
4/23/2026
1.68 מ׳ ₪
62
₪27,096
3
1
1970
496 מ׳
4/23/2026
2.72 מ׳ ₪
110
₪24,727
5
6
2016
463 מ׳
4/13/2026
2.27 מ׳ ₪
108
₪21,018
4
4
2006
704 מ׳
3/29/2026
1.55 מ׳ ₪
54
₪28,703
3
6
1980
1111 מ׳
3/26/2026
3.95 מ׳ ₪
103
₪38,349
4
4
2028
266 מ׳
3/26/2026
1.7 מ׳ ₪
69
₪24,637
3.5
1
1970
518 מ׳
3/19/2026
1.73 מ׳ ₪
53
₪32,641
3
2
1960
986 מ׳
3/12/2026
3.21 מ׳ ₪
105
₪30,595
4
5
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה2.81%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב הלפרין ירמיהו הוא רחוב מגורים שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪6,000
מתיווך
דופלקס
5 חד׳
קומה 7
162 מ"ר
מרכז העיר דרום

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
savyon gardens, נתניה
savyon gardens, נתניה
דירות 6-3 חד׳
32 קומות
היהלומן אברהמס 24, נתניה
דף הבית
נתניה
מרכז העיר דרום
שכונות קרובות
מדלן 2026