PxPixel
העלאת מודעה
בני יהודה 1, , בני יהודה
בני יהודה 1, , בני יהודה
בני יהודה 1, , בני יהודה
בני יהודה 1, , בני יהודה
בני יהודה 1, , בני יהודה
לכל התמונות · 5
₪1,200,000
250
מ״ר

בני יהודה 1, בני יהודה

מגרש למכירה
מתיווך

יתרונות הנכס

חניה 2x
ממ״ד

תיאור הנכס

למכירה מגרש לבניית בית החלומות! ללא דמי תיווך גודל המגרש כ630 מ' (מהאחרונים מסוגו-בגודל) יש היתר בנייה, זכויות עד 260 מ' לכל מי שחלם לבנות בית קרוב לכנרת ביישוב מערכת חינוך מעולה, מרכזים מסחריים אזה"ת קרוב והוא משמש כ"מרכז" של דרום הגולן. לפרטים צרו קשר

מה ההון העצמי שלך?
₪600,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪600,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪3,980
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪4,800
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
שנת בנייה
2026
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
יאיר קרייסברגר
תיווך רישיון: 3175219

היסטוריית עסקאות

בסביבה (10)
בבניין וברחוב (22)
-
1.2 מ׳ ₪
250
₪4,800
-
-
2026
1197 מ׳
6/20/2021
1.05 מ׳ ₪
850
₪1,235
3
1
2015
1197 מ׳
3/16/2021
1.84 מ׳ ₪
190
₪9,684
8
1
2012
1197 מ׳
11/8/2020
1.27 מ׳ ₪
1000
₪1,270
3
1
2014
1197 מ׳
11/13/2019
1.27 מ׳ ₪
246
₪5,182
7
ק
2012
1197 מ׳
3/13/2019
1.28 מ׳ ₪
160
₪8,000
4
ק
2011
1197 מ׳
3/22/2018
680 א׳ ₪
75
₪9,066
3
ק
1993
1197 מ׳
1/30/2018
1.2 מ׳ ₪
162
₪7,407
5
ק
2014
1197 מ׳
1/18/2018
1.45 מ׳ ₪
220
₪6,590
5
ק
2015

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של נכסים ברמה

לכל הדירות
₪4,900,000
מגרש
2 חד׳
קומת קרקע
1,000 מ"ר
גינדי מנחם , מרום ראשון
דף הבית
בני יהודה
מידע חשוב
מדלן 2026