PxPixel
העלאת מודעה
₪2,040,020
5
חדרים
קרקע
קומה
142
מ״ר

ספיר 10, רובע 10;חן, קצרין

יתרונות הנכס

חניה 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
ממ״ד

תיאור הנכס

בית קרקע בן 6 שנים, במצב מעולה, שכונה מבוקשת, מצוינת ושקטה, 4 חדרי שינה, אחד מהם הוא מאסטר-יחידת הורים. לבית חצר/מרפסת מפנקת לארוח ובילוי, נמצא קרוב למרכז מסחרי, ובשכונה המבוקשת והשקטה "רובע-חן" אל תחמיצו את האפשרות לשדרג את חיי המשפחה שלכם בבית נכון וטוב!

מה ההון העצמי שלך?
₪1,050,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪990,020
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪6,567
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪14,366
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
ארנונה
₪650
שנת בנייה
2019
מרפסת
35 מ״ר
מחסן
10 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
יאיר קרייסברגר
תיווך בבלעדיות רישיון: 3175219

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1)
בבניין וברחוב (5)
-
2.04 מ׳ ₪
142
₪14,366
5
ק
2019
158 מ׳
2/16/2025
2 מ׳ ₪
185
₪10,810
5
ק
2010

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר13 א׳ ₪

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

דירות נוספות של נכסים ברמה

לכל הדירות
₪4,900,000
מגרש
2 חד׳
קומת קרקע
1,000 מ"ר
גינדי מנחם , מרום ראשון
דף הבית
קצרין
רובע 10;חן
שכונות קרובות
מדלן 2026