PxPixel
העלאת מודעה
סלנט , המרכז השקט, פתח תקווה
סלנט , המרכז השקט, פתח תקווה
סלנט , המרכז השקט, פתח תקווה
סלנט , המרכז השקט, פתח תקווה
לכל התמונות · 4
₪3,600,000
5.5
חדרים
9
קומה
131

תיאור הנכס

5.5 חדרים מרווחים 131 מ"ר בנוי ועוד מרפסת שמש 12סוכה ועוד גג 55מ"ר קומה 9 ו10 (דופלקס גג מרהיב) בקומה התחתונה: 3 חדרים ומרפסת שמש כשרה לסוכה כ־12 מ"ר בקומה העליונה: 2.5 חדרים וגג ענק מפנק בגודל 55 מ"ר חניה תת קרקעית בטאבו יש מחסן דירה עורפית ושקטה במיוחד מפרט טכני עשיר ואיכותי פרויקט מבוקש של " קטה גרוף", קבלן מוביל ואמין, מתקדם בקצב מחיר. צפי כניסה סוף 2026 הדירה נמצאת באזור מבוקש במיוחד:שפע גני ילדים ובתי ספר איכותיים,פארקים, שטחים ירוקים וקאנטרי קרוב,חדרי כושר, מרכזי קניות ותחבורה ציבורית

מה ההון העצמי שלך?
₪1,800,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,800,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪11,939
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪27,481
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
11/2026
קומות בבניין
9
ארנונה
₪1,500
ועד
₪250
שנת בנייה
2026
מרפסת
67 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ברטונוב_יהושע_6_פתח_תקווה
יצירת קשר
ג'ניה לביא
תיווך רישיון: 3135572

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (641)
-
3.6 מ׳ ₪
131
₪27,480
5.5
9
2026
307 מ׳
4/29/2026
2.08 מ׳ ₪
71
₪29,295
3
1
2001
222 מ׳
4/26/2026
2.26 מ׳ ₪
90
₪25,111
4
1
2001
538 מ׳
4/23/2026
2.17 מ׳ ₪
62
₪35,000
3
8
2029
265 מ׳
4/16/2026
2 מ׳ ₪
85
₪23,529
4
2
1980
670 מ׳
4/12/2026
2.48 מ׳ ₪
96
₪25,833
4
4
2021
193 מ׳
4/1/2026
1.91 מ׳ ₪
82
₪23,292
4
4
1986
116 מ׳
3/31/2026
2.08 מ׳ ₪
70
₪29,714
3
3
2029
618 מ׳
3/31/2026
2.97 מ׳ ₪
135
₪22,000
5
1
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪
תשואה2.94%

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של אמא נכסים

לכל הדירות
סוקולוב 21, פתח תקווה
₪4,650,000
דופלקס
6 חד׳
קומה 9
164 מ"ר
סוקולוב , עין גנים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפתח תקווה
שבזי שלום 6 פתח תקווה
שבזי שלום 6 פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
שבזי שלום 6, פתח תקווה
דף הבית
פתח תקווה
המרכז השקט
שכונות קרובות
מדלן 2026