PxPixel
העלאת מודעה
המלכים , מרכז העיר, רחובות
המלכים , מרכז העיר, רחובות
המלכים , מרכז העיר, רחובות
המלכים , מרכז העיר, רחובות
המלכים , מרכז העיר, רחובות
לכל התמונות · 10
₪2,880,000
5
חדרים
3
קומה
120

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

דירת 5 חדרים, 120 מ״ר בנוי, עם מרפסת של 10 מ״ר. מיקום מרכזי במיוחד במרחק הליכה מרחוב הרצל הראשי. סוויטת הורים מפנקת עם חדר שירותים מקלחת וחדר ארונות משופצת מהיסוד ברמה גבוהה מאוד. קומה 3 מתוך 4 בבניין בוטיק עם מעלית. כוללת ממ״ד, חניה מקורה ומחסן בטאבו. פינוי גמיש.

מה ההון העצמי שלך?
₪1,450,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,430,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪9,485
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪24,000
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
שנת בנייה
1999
מרפסת
10 מ״ר
מחסן
5 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
השחף_1_5_יבנה
יצירת קשר
נועם סרגה
תיווך רישיון: 323168

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (90)
-
2.88 מ׳ ₪
120
₪24,000
5
3
1999
1200 מ׳
4/30/2026
1.28 מ׳ ₪
36
₪35,555
2
4
1960
137 מ׳
4/20/2026
4.1 מ׳ ₪
144
₪28,472
5
6
2022
217 מ׳
4/16/2026
2.4 מ׳ ₪
98
₪24,489
4
1
2003
941 מ׳
4/13/2026
2.3 מ׳ ₪
108
₪21,296
4
4
1970
715 מ׳
3/29/2026
2.38 מ׳ ₪
90
₪26,500
3.5
8
2021
413 מ׳
3/27/2026
1.29 מ׳ ₪
99
₪12,979
4
2
1998
597 מ׳
3/25/2026
1.6 מ׳ ₪
45
₪35,555
2.5
3
1970
681 מ׳
3/20/2026
2.3 מ׳ ₪
99
₪23,232
4
7
1997

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה2.39%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2029

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

אודות המשרד

פרו בונה
פרובונה היא חברת נדלן שהוקמה בשנת 2016 ומתמחה בשיווק דירות יד 2, תכנון ובנייה, ניהול ומכירה של פרויקטים למגורים ויזמות.לפרובונה שני סניפים פעילים – בנס ציונה ובראשון לציון – עם צוות של למעלה מ-30 סוכני נדלן מהמובילים באזור המרכז והשפלה.אנחנו פועלים ברחובות, נס ציונה, ראשון לציון, באר יעקב, קריית עקרון, מזכרת בתיה והסביבה.צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, אנושיות, שירותיות ומקצועיות ללא פשרות.אנחנו שמים דגש על ליווי אישי, זמינות מלאה, שקיפות ומחוייבות אמיתית להצלחת העסקה. מה שמייחד אותנו הם ניסיון מוכח בשטח עם מאות עסקאות מוצלחות הובלה במדדי המכירות של אתר מדלן ברחובות, ראשון לציון והשפלה ראייה אסטרטגית ליצירת העסקה המשתלמת ביותר שירות אישי ומקצועי עם יחס שמרגישים מחויבות מלאה לשביעות רצון של קונים ומוכרים בין אם אתם מוכרים, קונים או משכירים – אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בדרך לעסקה הכי נכונה עבורכם.בפרובונה לא רק מוכרים נכסים – בונים עתיד.