PxPixel
העלאת מודעה
החוגלה 3, חלומות זכרון, זכרון יעקב
החוגלה 3, חלומות זכרון, זכרון יעקב
החוגלה 3, חלומות זכרון, זכרון יעקב
החוגלה 3, חלומות זכרון, זכרון יעקב
החוגלה 3, חלומות זכרון, זכרון יעקב
לכל התמונות · 11
₪3,450,000
6
חדרים
5
קומה
142
מ״ר

החוגלה 3, חלומות זכרון, זכרון יעקב

תיאור הנכס

למכירה, דופלקס 6 חדרים בחלומות בשטח של כ-142 מ"ר על פני שתי קומות. במפלס הראשון מטבח עם אי, סלון מרווח ומרפסת נעימה. בנוסף יחידת הורים עם מקלחת ושרותים. ממ"ד וחדר רחצה עם מרפסת שרות במפלס השני 3 חדרי שינה, חדר רחצה ומרפסת ענקית כ 50 מ"ר לכיוון דרום-מזרח (נוף ירוק מרהיב). 2 חניות בבניין מטופח (מעלית לקומה 5 אך יש כניסה נפרדת בקומה 6). שכונת חלומות מתאפיינת כשכונה נוחה ומבוקשת, בקרבת מרכז קניות קטן, חדר כושר, גינות שעשעועים. קריית החינוך במרחק הליכה, גני ילדים ועוד.

מה ההון העצמי שלך?
₪1,750,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,700,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪11,276
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪24,296
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
6
מרפסת
50 מ״ר
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
נגה איתן
תיווך רישיון: 30927969

היסטוריית עסקאות

בסביבה (29)
בבניין וברחוב (61)
-
3.45 מ׳ ₪
142
₪24,295
6
5
-
368 מ׳
3/20/2026
2.65 מ׳ ₪
109
₪24,311
4
3
2015
368 מ׳
2/26/2026
2.68 מ׳ ₪
111
₪24,144
4
3
2012
105 מ׳
2/5/2026
3.3 מ׳ ₪
133
₪24,812
5
1
2012
368 מ׳
1/26/2026
2.6 מ׳ ₪
104
₪25,000
4
3
2006
368 מ׳
12/24/2025
3.57 מ׳ ₪
126
₪28,333
5
ק
2006
368 מ׳
9/29/2025
3.75 מ׳ ₪
151
₪24,834
5
5
2014
368 מ׳
7/15/2025
3.79 מ׳ ₪
168
₪22,559
5
4
2015
368 מ׳
6/25/2025
2.95 מ׳ ₪
125
₪23,600
5
3
2013

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר24 א׳ ₪
תשואה2.41%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
6/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

אודות המשרד

רימקס צמרת מקצוענים
דרך שרה 5, זכרון יעקב
₪1,550,000
דירה
3.5 חד׳
קומה 4
70 מ"ר
דרך שרה , מול היקב
דף הבית
זכרון יעקב
חלומות זכרון
שכונות קרובות
מדלן 2026