PxPixel
העלאת מודעה
שפירא 1, הדר הכרמל, חיפה
שפירא 1, הדר הכרמל, חיפה
שפירא 1, הדר הכרמל, חיפה
שפירא 1, הדר הכרמל, חיפה
שפירא 1, הדר הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 9
₪3,250

שפירא 1, הדר הכרמל, חיפה

דירה להשכרה
3
חדרים
3
קומה
60
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
מרפסת

תיאור הנכס

דירה משופצת ומוארת מאד קרובה לשוק תלפיות 2 חדרי שינה, סלון מרווח ומרפסת גדולה סגורה ומוארת (כחדר שינה נוסף) פירוט ריהוט: כיריים אינדוקציה, מקרר, שולחן מטבח וכסאות, שולחן למרפסת, ארון קיר + ארון בגדים.

מחיר למ״ר
₪54
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ארנונה
₪400
ועד
₪1
מרפסת
8 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ווטסון_11_חיפה

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (198)
-
3.25 א׳ ₪
60
₪54
3
3
-
682 מ׳
5/3/2026
1.15 מ׳ ₪
47
₪24,468
3
1
1970
725 מ׳
4/21/2026
1.22 מ׳ ₪
64
₪19,062
3
3
1970
697 מ׳
4/19/2026
1.3 מ׳ ₪
62
₪20,967
4
2
1930
675 מ׳
3/30/2026
800 א׳ ₪
42
₪19,047
2
1
1970
608 מ׳
3/26/2026
800 א׳ ₪
50
₪16,000
2
3
1940
883 מ׳
3/22/2026
845 א׳ ₪
51
₪16,568
3
ק
1940
549 מ׳
3/22/2026
283.33 א׳ ₪
49
₪5,782
2.5
ק
1930
691 מ׳
3/16/2026
1 מ׳ ₪
65
₪15,384
3
ק
1940

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר16 א׳ ₪
תשואה3.12%

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
4/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪2,800
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 1
65 מ"ר
הדר הכרמל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
דף הבית
חיפה
הדר הכרמל
שכונות קרובות
מדלן 2026