PxPixel
העלאת מודעה
שדרות ח"ן , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
שדרות ח"ן , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
שדרות ח"ן , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 3
₪19,000,000
5.5
חדרים
6
קומה
200
מ״ר

שדרות ח"ן , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 4x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

פנטהאוז בשדרות חן. יש עוד אחד בקרבת מקום שניהם עם נוף פתוח למרחקים. חניות רגילות אכלוס עתידי

מה ההון העצמי שלך?
₪9,500,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪9,500,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪63,011
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪95,000
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
6
מרפסת
100 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שגאל_מרק_3_5_תל_אביב
יצירת קשר
יונתן רוכמן
תיווך רישיון: 31136062

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (260)
-
19 מ׳ ₪
200
₪95,000
5.5
6
-
205 מ׳
4/28/2026
1.35 מ׳ ₪
42
₪32,142
2
1
1930
649 מ׳
4/5/2026
3.8 מ׳ ₪
48
₪79,166
3
ק
1960
379 מ׳
3/10/2026
4.51 מ׳ ₪
53
₪85,037
2.5
1
2027
379 מ׳
3/10/2026
6.75 מ׳ ₪
78
₪86,538
3
1
2027
582 מ׳
2/23/2026
2.71 מ׳ ₪
53
₪51,132
2
ק
1930
356 מ׳
2/17/2026
3.7 מ׳ ₪
67
₪55,223
3
2
1960
269 מ׳
2/15/2026
3.7 מ׳ ₪
86
₪43,023
3
1
1940
269 מ׳
2/15/2026
3.88 מ׳ ₪
76
₪51,052
3
2
1930

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר54 א׳ ₪
תשואה2.47%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2030

אופי הרחוב

שדרות ח"ן הן שדרות ירוקות שאוטובוסים חולפים לאורכן.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של גורו בעיר

לכל הדירות
יחזקאל 1, תל אביב יפו
₪16,200,000
5 חד׳
קומה 6
200 מ"ר
יחזקאל , הצפון הישן החלק הצפוני

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
צירלסון קומפלקס תל אביב
צירלסון קומפלקס תל אביב
דירות 5-2 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,800,000
תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
שכונות קרובות
מדלן 2026