PxPixel
העלאת מודעה
הקונגרס , הבילויים, רמת גן
הקונגרס , הבילויים, רמת גן
הקונגרס , הבילויים, רמת גן
הקונגרס , הבילויים, רמת גן
הקונגרס , הבילויים, רמת גן
לכל התמונות · 19
₪6,000

הקונגרס , הבילויים, רמת גן

דירה להשכרה
קומה
85
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
שירותים 2x
חיות מחמד

תיאור הנכס

בלב שכונת הבילויים, שקטה ומוארת עם 3 כ"א ברחוב קסום עם שדרה של גינה ירוקה, גני ילדים, בית ספר, תחבצ, בית לזרוס דירה מתוכננת ממש טוב 4 חדרים + חצי 2 שירותים, מזגנים, 2 ארונות, כיריים דוד"ש יש מקלט בבניין מצויינת לטווח ארוך בעלי דירה מהממים! כניסה מיידית! נייד פרטי ווטאפ אפס חמש שלוש חמש שלוש שתיים ארבע אפס חמש שתיים

מחיר למ״ר
₪71
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מתחם_67541_תל_השומר_רמת_גן
יצירת קשר
חיימוב נכסים
תיווך רישיון: 3135286

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (143)
-
6 א׳ ₪
85
₪70
4
1
-
447 מ׳
4/5/2026
1.5 מ׳ ₪
79
₪18,987
4
3
2028
211 מ׳
3/23/2026
2.6 מ׳ ₪
64
₪40,625
4
1
1970
418 מ׳
3/20/2026
3.18 מ׳ ₪
93
₪34,177
4
6
2010
238 מ׳
3/18/2026
3 מ׳ ₪
119
₪25,210
5
2
1960
125 מ׳
3/13/2026
2.56 מ׳ ₪
60
₪42,666
4
2
1960
208 מ׳
3/10/2026
1.97 מ׳ ₪
42
₪46,904
3
2
1970
148 מ׳
2/25/2026
3.5 מ׳ ₪
100
₪35,000
4
1
2029
80 מ׳
2/24/2026
2.9 מ׳ ₪
106
₪27,358
4
3
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר35 א׳ ₪
תשואה3%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2028

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של חיימוב נכסים

לכל הדירות
חד נס 14, רמת גן
₪2,590,000
דירה
4 חד׳
קומה 6
84 מ"ר
חד נס , מתחם נגבה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
פרויקט עוזיאל 151 רמת גן
פרויקט עוזיאל 151 רמת גן
דירות 5-3 חד׳
9 קומות
עוזיאל 151, רמת גן
דף הבית
רמת גן
הבילויים
שכונות קרובות
מדלן 2026