PxPixel
העלאת מודעה
ארניה אוסולדו 16, שרונה, תל אביב יפו
ארניה אוסולדו 16, שרונה, תל אביב יפו
ארניה אוסולדו 16, שרונה, תל אביב יפו
ארניה אוסולדו 16, שרונה, תל אביב יפו
ארניה אוסולדו 16, שרונה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 12
₪9,800

ארניה אוסולדו 16, שרונה, תל אביב יפו

דירה להשכרה
2
חדרים
7
קומה
56
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה במתחם שרונה היוקרתי – בנייני בסר רחוב ארניה אוסוולדו 16, תל אביב דירת 2 חדרים יפהפייה ומושקעת 51 מ"ר + מרפסת שמש גדולה ומרובעת כ־3×3 מ"ר קומה 7 (גבוהה – בפועל כקומה 12) • 2 כיווני אוויר • מרפסת דק איפאה מרשימה עם נוף פתוח לפארק שרונה והטמפלרים • מרפסת אידיאלית לאירוח וישיבה • אחת הדירות היפות בפרויקט • בניין יוקרתי כולל חדר כושר, ובמיקום מרכזי ושקט כניסה מיידית ללא תיווך

מחיר למ״ר
₪175
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
37
ועד
₪1,000
שנת בנייה
2026
מרפסת
9 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_107_מתחם_אשכול_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1)
-
9.8 א׳ ₪
56
₪175
2
7
2026
495 מ׳
4/16/2026
5.3 מ׳ ₪
93
₪56,989
4
16
2025
739 מ׳
3/22/2026
4.89 מ׳ ₪
50
₪97,700
2
26
2031
739 מ׳
3/22/2026
10.28 מ׳ ₪
105
₪97,946
3
26
2031
739 מ׳
3/10/2026
5.62 מ׳ ₪
67
₪83,806
3
19
2031
495 מ׳
3/5/2026
5.5 מ׳ ₪
91
₪60,439
4
38
2025
88 מ׳
2/19/2026
5.24 מ׳ ₪
135
₪38,799
5
42
2027
323 מ׳
2/17/2026
5.82 מ׳ ₪
77
₪75,584
3
3
2025
88 מ׳
2/16/2026
10.08 מ׳ ₪
140
₪71,999
5
33
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר59 א׳ ₪
תשואה2.5%

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪9,000
מתיווך
דירה
2 חד׳
קומה 7
75 מ"ר
שרונה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
לסקוב 7, תל אביב
לסקוב 7, תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪3,700,000
לסקוב חיים 7, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
שרונה
שכונות קרובות
מדלן 2026