PxPixel
העלאת מודעה
דה וינצ'י לאונרדו , שרונה, תל אביב יפו
דה וינצ'י לאונרדו , שרונה, תל אביב יפו
דה וינצ'י לאונרדו , שרונה, תל אביב יפו
דה וינצ'י לאונרדו , שרונה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 4
₪15,000

דה וינצ'י לאונרדו , שרונה, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
5
חדרים
24
קומה
129
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

במגדל לאונרדו דה וינצ'י תל אביב במיקום המבוקש ביותר בפרויקט, דירת 5 חדרים שהוסבה ל־4 חדרים מרווחים, כ־115 מ״ר + מרפסת שמש גדולה כ־14 מ״ר עם נוף פתוח ומרשים לים. תכנון מרווח ונוח מטבח משודרג 2 חניות פרטיות מחסן מגדל יוקרתי עם סביבת מגורים איכותית בלב הפועם של תל אביב, תרבות, מסעדות וכל מה שכיף בעיר. אפשרות לכניסה מיידית. בלעדיות | שטורעם בית נכסים

מחיר למ״ר
₪116
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
30
שנת בנייה
2024
מרפסת
14 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שטרוק_7_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
יהונתן נחמן לוי
תיווך רישיון: 3018914

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (42)
-
15 א׳ ₪
129
₪116
5
24
2024
448 מ׳
4/16/2026
5.3 מ׳ ₪
93
₪56,989
4
16
2025
766 מ׳
3/22/2026
4.89 מ׳ ₪
50
₪97,700
2
26
2031
766 מ׳
3/22/2026
10.28 מ׳ ₪
105
₪97,946
3
26
2031
766 מ׳
3/10/2026
5.62 מ׳ ₪
67
₪83,806
3
19
2031
448 מ׳
3/5/2026
5.5 מ׳ ₪
91
₪60,439
4
38
2025
243 מ׳
2/17/2026
5.82 מ׳ ₪
77
₪75,584
3
3
2025
340 מ׳
2/10/2026
5 מ׳ ₪
95
₪52,631
4
5
2025
340 מ׳
2/4/2026
7.48 מ׳ ₪
120
₪62,333
4
22
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר58 א׳ ₪
תשואה2.52%

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של שטורעם בית נכסים - מתחם גינדי TLV ושרונה תל אביב

לכל הדירות
החשמונאים 96, תל אביב יפו
₪4,500,000
דירה
4 חד׳
קומה 19
98 מ"ר
החשמונאים 96, שרונה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
לסקוב 7, תל אביב
לסקוב 7, תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪3,700,000
לסקוב חיים 7, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
שרונה
שכונות קרובות
מדלן 2026