PxPixel
העלאת מודעה
האורן , רוממה החדשה, חיפה
האורן , רוממה החדשה, חיפה
האורן , רוממה החדשה, חיפה
האורן , רוממה החדשה, חיפה
האורן , רוממה החדשה, חיפה
לכל התמונות · 8
₪1,500,000
4
חדרים
קרקע
קומה
100

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
מרפסת

תיאור הנכס

עיסקת נדל"ן מעולה למשקיעים!!! במתחם פינוי בינוי מתקדם עם חברת אאורה!! דירת 3 חדרים שניתן להפוך לארבעה. 100 מר, שמורה מאוד בקומת הכניסה. חתומה לפינוי בינוי!! ניתנת להשכרה בכ4000 שח לחודש.תתקבל דירת 5 חדרים חדשה, כ 125 מר, עם חניה, מעלית וממד!! מחיר מעולה!!

מה ההון העצמי שלך?
₪750,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪750,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪4,975
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪15,000
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
ארנונה
₪1,200
ועד
₪150
שנת בנייה
1970
מרפסת
10 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ווטסון_11_חיפה
יצירת קשר
שלומי
תיווך רישיון: 3171048

היסטוריית עסקאות

בסביבה (368)
בבניין וברחוב (577)
-
1.5 מ׳ ₪
100
₪15,000
4
ק
1970
278 מ׳
12/10/2025
1.05 מ׳ ₪
51
₪20,588
3
7
1970
400 מ׳
11/20/2025
1.13 מ׳ ₪
51
₪22,156
3
10
1970
278 מ׳
10/9/2025
1.22 מ׳ ₪
52
₪23,461
3
9
1970
400 מ׳
9/18/2025
1.27 מ׳ ₪
53
₪23,943
4
ק
1970
101 מ׳
9/7/2025
1.69 מ׳ ₪
77
₪21,948
3
1
1960
278 מ׳
8/31/2025
1 מ׳ ₪
51
₪19,607
3
13
1970
132 מ׳
7/21/2025
1.25 מ׳ ₪
82
₪15,243
4
5
1980
400 מ׳
7/1/2025
1.2 מ׳ ₪
51
₪23,529
3
9
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר20 א׳ ₪
תשואה3.22%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של קבוצת נכסים Estate Group

לכל הדירות
ודגווד 19, חיפה
₪4,300,000
דופלקס
5.5 חד׳
קומה 3
209 מ"ר
ודגווד , מרכז הכרמל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
זמנהוף 33 חיפה
זמנהוף 33 חיפה
דירות 5 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪3,350,000
זמנהוף 33, חיפה
דף הבית
חיפה
רוממה החדשה
שכונות קרובות
מדלן 2026