PxPixel
העלאת מודעה
אזורי חן, תל אביב יפו
אזורי חן, תל אביב יפו
לכל התמונות · 2
₪22,000

בשכונת אזורי חן, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
5
חדרים
6
קומה
156
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

דופלקס יוקרתי בבנין חדש צופה לים בנוי 156 מ"ר ומרפסת 25 מ"ר, מוזמנים לבוא להתרשם.

מחיר למ״ר
₪141
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
מרפסת
25 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ג'ורג'_אליוט_13_תל_אביב
יצירת קשר
מיטל קציר
תיווך רישיון: 3131540

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (244)
-
22 א׳ ₪
156
₪141
5
6
-
625 מ׳
11/26/2025
4.55 מ׳ ₪
114
₪39,912
5
9
1998
470 מ׳
11/24/2025
3.85 מ׳ ₪
79
₪48,734
3
3
2008
263 מ׳
11/3/2025
3.88 מ׳ ₪
78
₪49,679
3
6
2002
625 מ׳
10/23/2025
9.1 מ׳ ₪
155
₪58,709
4
13
1999
470 מ׳
10/21/2025
3.96 מ׳ ₪
79
₪50,063
3
8
2000
386 מ׳
10/15/2025
4.78 מ׳ ₪
97
₪49,226
4
3
2005
263 מ׳
9/18/2025
3.5 מ׳ ₪
62
₪56,451
3
1
2000
819 מ׳
7/17/2025
4.2 מ׳ ₪
112
₪37,500
4
3
1997

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר50 א׳ ₪
תשואה2.42%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2028

מטרדים

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
10/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של מיטל קציר נדל״ן על הים

לכל הדירות
בילויה מעוז 15, תל אביב יפו
₪18,000,000
5 חד׳
קומה 11
197 מ"ר
כוכב הצפון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
אזורי חן
שכונות קרובות
מדלן 2026