PxPixel
העלאת מודעה
נווה מגן, רמת השרון
נווה מגן, רמת השרון
נווה מגן, רמת השרון
נווה מגן, רמת השרון
נווה מגן, רמת השרון
לכל התמונות · 5
₪75,000

בשכונת נווה מגן, רמת השרון

דירה להשכרה
מתיווך
8
חדרים
קרקע
קומה
480
מ״ר

יתרונות הנכס

גינה
מחסן
ממ״ד

תיאור הנכס

הבית הכי יפה בעיר - גן ארועים! 480 מ"ר בנוי במפלס אחד ! מגרש ענק 1350 מ"ר - בריכה מהממת בחצר ! כל הפינוקים- 2 סלונים , חדר כושר ,מסך להקרנות בחצר , בר חיצוני עם תנורי פיצה, פינת ברביקיו ועוד ועוד! לבעלי יכולת לטווח של עד שנה!

מחיר למ״ר
₪156
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
11/2025
ארנונה
₪6,000
שנת בנייה
2015
מחסן
20 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אוורבוך_24_26_רמת_השרון
יצירת קשר
מיכה שוסטר
תיווך רישיון: 311102452

היסטוריית עסקאות

בסביבה (414)
בבניין וברחוב (35)
-
75 א׳ ₪
480
₪156
8
ק
2015
901 מ׳
1/27/2026
5 מ׳ ₪
146
₪34,246
6
5
2023
874 מ׳
1/26/2026
3.25 מ׳ ₪
110
₪29,545
4
2
2020
954 מ׳
1/22/2026
4.15 מ׳ ₪
120
₪34,583
5
2
2028
328 מ׳
12/25/2025
2.37 מ׳ ₪
72
₪32,983
3
5
2025
328 מ׳
12/25/2025
1.83 מ׳ ₪
53
₪34,543
2
3
2025
328 מ׳
12/25/2025
2.96 מ׳ ₪
97
₪30,482
4
3
2025
328 מ׳
12/25/2025
3.3 מ׳ ₪
107
₪30,839
4
3
2025
328 מ׳
12/25/2025
2.45 מ׳ ₪
77
₪31,854
3
3
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.48%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
10/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

אודות המשרד

מיכה שוסטר & גרציה סוכר
גרציה סוכר 0524307757
מיכה שוסטר 0522529269
& גרציה סוכר
מומחים ברובע הדר ואלון
מספר הנכסים הגדול בשכונות רובע הדר ואלון

לעמוד המשרד
שדרות ביאליק 61, רמת השרון
₪5,750,000
5 חד׳
קומת קרקע
160 מ"ר
אלון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת השרון
דף הבית
רמת השרון
נווה מגן
שכונות קרובות
מדלן 2026