You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות להשכרה ברחובות
(עמוד 2)
51 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,000
קומת קרקע
82 מ"ר
₪12 למ״ר
חנות, אלי הורוביץ
תיווך
מעטפת
₪3,000
קומת קרקע
20 מ"ר
₪150 למ״ר
חנות, הרצל , צפון מזרח העיר
תיווך
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪4,500
קומת קרקע
29 מ"ר
₪155 למ״ר
חנות, ביל"ו 23, מרכז העיר
תיווך
₪1,800
קומת קרקע
30 מ"ר
₪60 למ״ר
חנות, הרצל , מרכז העיר
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪5,915
קומה 4
91 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, מוטי קינד 2
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪6,000
קומה 5
80 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, אופנהיימר , פארק ת.מ.ר
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪6,500
165 מ"ר
₪39 למ״ר
מבנה תעשיה, אזור תעשייה קרית רכטמן
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪2,100
קומה 2
10 מ"ר
₪210 למ״ר
משרד, מוטי קינד 2
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪6,500
קומה 3
76 מ"ר
₪86 למ״ר
משרד, הנפת הדגל 7, פארק המדע
גמר מלא
רמת איכות A
₪12,870
קומה 3
198 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, גולדה מאיר 3, פארק המדע
גמר מלא
רמת איכות A
₪11,760
קומה 4
245 מ"ר
₪48 למ״ר
משרד, אילן רמון 1, פארק המדע
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪4,400
קומת קרקע
44 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד
תיווך
גמר מלא
₪13,125
קומה 4
175 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, רמון אילן 3, פארק המדע
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪18,000
קומה 1
331 מ"ר
₪54 למ״ר
משרד, רמון אילן 3, פארק המדע
תיווך
מעטפת
₪555
קומת קרקע
142 מ"ר
₪4 למ״ר
משרד, שביט
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
מפת האתר
מדלן 2026