You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
נכסים מסחריים להשכרה במרכז העיר דרום, כפר סבא
12 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪4,800
קומת קרקע
22 מ"ר
₪218 למ״ר
חנות, סוקולוב 1, מרכז העיר דרום
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪10,500
קומה 1
140 מ"ר
₪75 למ״ר
חלל עבודה משותף, ויצמן , מרכז העיר דרום
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪4,000
קומה 1
70 מ"ר
₪57 למ״ר
משרד, נחשון 15, מרכז העיר דרום
תיווך
מעטפת
₪3,500
קומה 1
32 מ"ר
₪109 למ״ר
משרד, ויצמן , מרכז העיר דרום
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪12,000
קומת קרקע
70 מ"ר
₪171 למ״ר
חנות, רוטשילד , קרית ספיר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,000
קומה 8
80 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, סוקולוב 46, מתחם 1200
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,990
קומת קרקע
24 מ"ר
₪125 למ״ר
חנות, ויצמן , למפרט;פועלים ב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪45,800
קומת קרקע
248 מ"ר
₪185 למ״ר
חנות, ויצמן 103, קרית ספיר
תיווך
גמר מלא
₪759
קומת קרקע
15 מ"ר
₪51 למ״ר
משרד, וייצמן , למפרט;פועלים ב
תיווך
₪3,400
קומת קרקע
34 מ"ר
₪100 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026