PxPixel
העלאת מודעה
ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪15,300

ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
161
מ״ר
5
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

שיווק בלעדי משרד מפואר להשכרה ! משרד 161 מר פינתי מואר קירות מסך ונוף פסטורלי בקומפלקס מבוקש ברחוב הנחושת מיקום מנצח רמת החייל עתידים מחולק קבלה חדר ישיבות מפואר 6 חדרים בגדלים שונים שירותים ומטבחון בניין ייצוגי עם שומר 24/7 מטופח נעים ושקט מתאים חברות הייטק עורכי דין רואי חשבון פיננסים בנקים יזמים חברות שוק ההון אדריכלים חברת הפקות פרסום מעצבים מדיה סוכנות שרות השכרת רכב ביטוח נסיעות קליניקה מרפאה אזור הומה סביבת עבודה מושלמת בתי קפה מסעדות בנקים חניות ומחסן בתשלום נוסף

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪95
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
6
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
אסתי עמר
תיווך רישיון: 30621236

אופי הרחוב

רחוב ולנברג ראול הוא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

מה באזור

כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
תל אביב יפו
אזור תעשיה עבר הירקון
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026