You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
נכסים מסחריים להשכרה ברמת החייל, תל אביב יפו
101 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪48,000
קומת קרקע
450 מ"ר
₪107 למ״ר
חנות, ולנברג ראול , רמת החייל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪122,000
קומת קרקע
1,100 מ"ר
₪111 למ״ר
חנות, ולנברג ראול , רמת החייל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪21,800
קומה 4
295 מ"ר
₪74 למ״ר
קליניקה, ראול ולנברג 20, רמת החייל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪15,000
קומה 2
163 מ"ר
₪92 למ״ר
משרד, ראול ולנברג 20, רמת החייל
תיווך
גמר
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
₪21,000
קומה 1
240 מ"ר
₪88 למ״ר
משרד, ראול ולנברג 20, רמת החייל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪34,000
קומה 1
490 מ"ר
₪69 למ״ר
חלל עבודה משותף, רמת החייל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪9,900
קומה 4
165 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, ראול ולנברג 22, אזור תעשיה עבר הירקון
גמר
רמת איכות A
₪7,500
קומה 4
282 מ"ר
₪27 למ״ר
משרד, הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון
₪2,900
קומה 4
84 מ"ר
₪35 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪19,500
קומה 5
300 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,750
קומה 5
50 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון
גמר מלא
₪11,250
קומת קרקע
187 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, ראול ולנברג 22, אזור תעשיה עבר הירקון
גמר מלא
רמת איכות A
₪11,000
קומה 2
158 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
₪2,500
קומה 3
20 מ"ר
₪125 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪12,075
קומה 2
175 מ"ר
₪69 למ״ר
משרד, ראול ולנברג 6, אזור תעשיה עבר הירקון
גמר מרוהט
₪34,000
קומה 1
566 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון
גמר מלא
רמת איכות A
₪21,600
קומה 1
240 מ"ר
₪90 למ״ר
קליניקה, ראול ולנברג , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪26,400
קומת קרקע
264 מ"ר
₪100 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪40,000
קומת קרקע
340 מ"ר
₪118 למ״ר
חנות, הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון
גמר מלא
רמת איכות A
₪26,400
קומת קרקע
264 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪26,400
קומת קרקע
264 מ"ר
₪100 למ״ר
חנות, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,000
קומה 3
116 מ"ר
₪78 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,000
קומה 2
112 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,280
קומה 6
116 מ"ר
₪80 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,000
קומה 1
116 מ"ר
₪78 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,000
קומה 4
94 מ"ר
₪96 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪16,000
קומה 6
200 מ"ר
₪80 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,200
קומה 3
116 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,800
קומה 1
46 מ"ר
₪83 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,300
קומה 4
46 מ"ר
₪72 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,280
קומה 6
116 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,000
קומה 1
20 מ"ר
₪100 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,000
קומה 3
46 מ"ר
₪65 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,300
קומה 4
46 מ"ר
₪72 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,000
קומה 2
112 מ"ר
₪80 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,500
קומה 1
122 מ"ר
₪61 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,500
קומה 1
122 מ"ר
₪61 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,000
קומה 2
112 מ"ר
₪80 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,800
קומה 5
100 מ"ר
₪58 למ״ר
משרד, הברזל 3, אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
₪6,800
קומה 5
105 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,800
קומה 5
70 מ"ר
₪111 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪31,000
קומת קרקע
235 מ"ר
₪132 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪23,000
415 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪11,000
קומה 4
160 מ"ר
₪69 למ״ר
משרד, הארד , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,800
קומה 5
155 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, הארד , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
₪7,800
קומה 1
134 מ"ר
₪58 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪18,850
קומה 6
247 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪24,375
קומה 1
375 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
מפת האתר
מדלן 2026