PxPixel
העלאת מודעה
₪12,750

אבא אבן 8, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה

משרד להשכרה
מתיווך
170
מ״ר
4
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A
ממ״ד
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

משרדים להשכרה בהרצליה פיתוח ברחוב אבא אבן המבוקש בבניין משופץ ומטופח עם 2 מעליות משרד 170 מ"ר אופן ספייס, וחדר אחד נפרד ניתן לחלוקה והתאמות.. אבטחה בבניין מזגנים ניקיון וביטוח מבנה כלולים בדמי הניהול.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪75
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
חלקי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
בנימין כהן
תיווך רישיון: 317890

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026