PxPixel
העלאת מודעה

משרדים להשכרה בקרית ביאליק

28 נכסים להשכרה

דרך עכו 190, קרית ביאליק
₪3,000
קומה 1
25 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, דרך עכו 190, מרכז העיר
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B

נכסים להשכרה בסביבה

דף הבית
קרית ביאליק
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026