You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
דירות להשכרה ברחוב שורש, שורש
(עמוד 15)
4171 דירות להשכרה
ממ״ד ואכלוס מיידי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,000
חדר אחד
קומת קרקע
27 מ"ר
סטודיו/לופט, הרב קוק 32, כרם התימנים
₪7,200
4 חד׳
קומה 3
104 מ"ר
דירה, הגיבור האלמוני 46, יד אליהו
שבירו פארק ראשון לציון - השכרה
דירות 6 חד׳
22 קומות
החל מ - ₪8,900
שער יפו 6, נרקיסים, ראשון לציון
שבירו באשדוד | שכירות לטווח ארוך
דירות 5 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪6,500
ז'בוטינסקי , רובע לכיש, אשדוד
₪13,500
6 חד׳
קומת קרקע
160 מ"ר
בית פרטי, קרן היסוד , נווה רסקו
תיווך
₪15,400
6 חד׳
קומה 30
278 מ"ר
פנטהאוז, אמנון ליפקין שחק , פארק הים
תיווך
₪4,600
3 חד׳
קומה 4
70 מ"ר
דירה, מעפילי אגוז 64, נוה חן
₪5,000
4 חד׳
קומה 2
155 מ"ר
דירה, זמנהוף 15, גבעת דאונס
₪5,200
3.5 חד׳
קומה 1
75 מ"ר
דירה, ברויידה , מרכז העיר
תיווך
₪7,300
4 חד׳
קומה 4
100 מ"ר
דירה, הרכבי אברהם , תל חיים
תיווך
₪3,900
3 חד׳
קומה 1
75 מ"ר
דירה, אד"ם הכהן 14, נוה שאנן
₪10,300
5 חד׳
קומה 1
130 מ"ר
דירה, שאול אביגור 6, אזורי חן
₪4,400
3 חד׳
קומה 3
80 מ"ר
דירה, יבנה , קרית עבודה
תיווך
₪35,000
4 חד׳
קומה 8
200 מ"ר
פנטהאוז, הירקון , כרם התימנים
תיווך
₪8,600
3 חד׳
קומה 3
73 מ"ר
דירה, יהושע בן נון 69, הצפון הישן החלק הצפוני
₪5,200
3 חד׳
קומה 1
90 מ"ר
דירה, חנקין 47, רסקו א
₪25,000
7 חד׳
קומת קרקע
250 מ"ר
דירת גן, מוריה 13, גולן
תיווך
₪7,300
4 חד׳
קומה 3
100 מ"ר
דירה, אוסישקין 8, רצועת המלונות
בבלעדיות
₪7,500
2 חד׳
קומה 3
55 מ"ר
דירה, סוקולוב 52, הצפון הישן החלק הצפוני
₪6,600
2 חד׳
קומת קרקע
53 מ"ר
דירה, בלוך 40, הצפון החדש החלק הדרומי
₪7,800
4 חד׳
קומה 6
102 מ"ר
דירה, ארלוזרוב , צפון מערב
תיווך
₪7,000
3 חד׳
קומה 6
100 מ"ר
דירה, בבלי , שיכון בבלי
תיווך
₪8,100
3 חד׳
קומה 2
94 מ"ר
דירה, ויצמן 33, הצפון החדש החלק הדרומי
₪9,300
5 חד׳
קומת קרקע
296 מ"ר
דירת גן, החיטה 7, עומרים
₪9,000
4 חד׳
קומה 1
100 מ"ר
דירה, הרב עוזיאל , שיכון בבלי
תיווך
₪11,000
3 חד׳
קומה 4
85 מ"ר
דירה, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
₪4,000
2 חד׳
קומה 1
50 מ"ר
דירה, כביר 34, התקווה
₪5,700
3 חד׳
קומה 1
100 מ"ר
דירה, לח"י 1, אזור תעשיה
₪8,000
5 חד׳
קומה 5
120 מ"ר
פנטהאוז, הרצל , מרכז העיר מערב
תיווך
₪22,000
5 חד׳
קומה 22
165 מ"ר
מיני פנטהאוז, פלורנטין