You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים להשכרה בהרצליה פיתוח
82 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪19,000
קומה 3
250 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, משכית 22, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
גמר דורש שיפוץ
₪3,780
קומת קרקע
37 מ"ר
₪102 למ״ר
משרד, אבא אבן 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
גמר
רמת איכות B
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪19,500
קומה 4
250 מ"ר
₪78 למ״ר
משרד, גלגל הפלדה 11, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪22,100
קומה 4
260 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, הסדנאות 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
₪6,600
קומה 2
120 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, שדרות אבא אבן , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,059
10 מ"ר
₪306 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪29,700
קומה 3
270 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪17,325
קומה 1
165 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪11,025
קומה 3
105 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,640
קומה 2
80 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪25,200
קומה 1
168 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪11,025
קומה 1
105 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪19,000
קומה 3
250 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪10,750
קומה 2
172 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, גלגלי הפלדה , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,440
קומה 2
134 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, גלגלי הפלדה , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,500
קומה 3
88 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, משכית , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,875
קומה 2
105 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, שדרות אבא אבן 18, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪44,525
קומה 1
685 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, משכית 32, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪12,750
קומה 4
170 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, אבא אבן 8, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,875
קומה 3
115 מ"ר
₪68 למ״ר
משרד, אבא אבן 18, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪539
5 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪14,438
30 מ"ר
₪481 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪4,269
8 מ"ר
₪534 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪929
8 מ"ר
₪116 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪2,339
8 מ"ר
₪292 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪5,619
10 מ"ר
₪562 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪28,626
45 מ"ר
₪636 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪8,819
15 מ"ר
₪588 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪21,518
100 מ"ר
₪215 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪837
10 מ"ר
₪84 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪43,596
100 מ"ר
₪436 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪5,189
15 מ"ר
₪346 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪14,727
45 מ"ר
₪327 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪929
8 מ"ר
₪116 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪539
5 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪8,248
30 מ"ר
₪275 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪11,000
קומה 4
100 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, החושלים , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪1,000
קומה 4
23 מ"ר
₪43 למ״ר
משרד, משכית 20, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
רמת איכות A
₪5,000
קומה 3
25 מ"ר
₪200 למ״ר
משרד, משכית , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪30,800
קומה 5
280 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, שנקר אריה 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,250
קומה 3
50 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, משכית , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪7,000
קומה 2
111 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, אבא אבן 10, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪48,300
קומה 2
700 מ"ר
₪69 למ״ר
משרד, אבא אבן , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,900
קומה 2
170 מ"ר
₪35 למ״ר
משרד, שדרות אבא אבן 2, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,000
קומה 3
400 מ"ר
₪3 למ״ר
משרד, אבא אבן 23, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪4,675
קומה 2
50 מ"ר
₪94 למ״ר
משרד, שדרות אבא אבן , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,650
קומה 3
90 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, שדרות אבא אבן 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪6,600
קומה 3
120 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, אבא אבן , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
מפת האתר
מדלן 2026