You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מי המוכר
מאפייני הנכס · 1
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות למכירה עם ממ״ד ברחוב מגדלי נאמן, תל אביב יפו
(עמוד 4)
2469 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪15,950,000
₪16,350,000
6 חד׳
קומה 6
184 מ"ר
מיני פנטהאוז, בלוך דוד 20, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪8,290,000
4 חד׳
קומה 2
112 מ"ר
דירה, בני דן 48, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
אבן גבירול 56 תל אביב יפו
דירות 5-2 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,970,000
אבן גבירול 56, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
אינשטיין 2.4.6.8 תל אביב
אינשטיין 2, רמת אביב, תל אביב יפו
₪4,400,000
2.5 חד׳
קומה 11
55 מ"ר
דירה, שדרות רוטשילד 30, דרום רוטשילד
₪8,500,000
5 חד׳
קומה 5
167 מ"ר
פנטהאוז, רינס 33, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
מחפשים דירה בתל אביב? חשוב שתכירו את תוכנית הרובעים
פרק ראשון: פינוי בינוי – הדבר הגדול הבא | אורח: עו"ד איתי פריד
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
פרק שביעי: האם יש דבר כזה "טעם ישראלי"? | אורח: אדר' אילן פיבקו
המהפך של נחלת יצחק: מחקלאות ותעשייה למגדלי יוקרה ומשרדים
נווה שאנן בתל אביב: עדיין חביבת המשקיעים, למרות עליית המחירים
מחפשים נכס במחיר מציאה? אצלנו במדלן תוכלו למצוא אותו בקלות
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
הצפון החדש החלק הדרומי: תנופת התחדשות בין איכילוב למוזיאון ת"א
למי שנלחמים בהחזרים החודשיים: כל מה שצריך לדעת על איחוד הלוואות
פרק שלישי: לבחור דירה מבלי להתחרט | אורח: רם גפן, ראש מחלקת מחקר במדלן
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
הצפון החדש החלק הצפוני: השכונה המבוקשת שצמודה לפארק הירקון
פרק חמישי: טעויות של משקיעי נדל"ן מתחילים | אורח: השמאי אוהד דנוס
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
פרק רביעי: תל אביב יא חביבי, תל אביב | אורח: אילי בר, מנכ"ל משותף אקו סיטי
נווה גן: ממושבה חקלאית צנועה לשכונה הכי תל אביבית ברמת השרון
הצפון החדש סביבת כיכר המדינה: שכונה תל אביבית נגישה, מרכזית ומתחדשת
פרק שני: חיפה, בירת המשקיעים | אורח: שלומי מורצקי
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
גליל ים החדשה: 5 דקות מתל אביב נבנית אחת השכונת החזקות במרכז
₪6,950,000
₪7,290,000
4 חד׳
קומה 7
109 מ"ר
דירה, ז'בוטינסקי 91, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
₪5,450,000
₪5,850,000
3 חד׳
קומה 2
70 מ"ר
דירה, פראג 4, הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
Rembrandt 14
דירות 4-2 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪4,890,000
רמברנדט 14, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
First שדה דב
דירות 6-2 חד׳
שדה דב מרכז, תל אביב יפו
₪3,380,000
3 חד׳
קומה 26
83 מ"ר
דירה, מנחם בגין 144, מע"ר צפוני
₪6,500,000
4 חד׳
קומה 4
118 מ"ר
דירה, משה שרת 5, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
₪8,650,000
5.5 חד׳
קומה 1
135 מ"ר
דירה, רמברנדט 36, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪2,980,000
2 חד׳
קומה 2
36 מ"ר
דירה, הר נבו 1, הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
ecocity בצייטלין 5,7,9 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪5,800,000
צייטלין 5, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
בארי 18-22 , תל אביב
באר יעקב 18, נווה צדק, תל אביב יפו
₪19,900,000
3.5 חד׳
קומת קרקע
176 מ"ר
דירת גן, הרצל רוזנבלום 8, גלילות
₪20,000,000
4.5 חד׳
קומת קרקע
225 מ"ר
דירת גן, הרצל רוזנבלום 6, גלילות
₪3,890,000
3 חד׳
קומה 4
64 מ"ר
דירה, סוקולוב 85, הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
₪5,370,000
3 חד׳
קומה 1
66 מ"ר
דירה, יריחו 4, הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
זוהי - ת"א בשדה דב
עגנון ש"י 11, שדה דב אשכול, תל אביב יפו
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
לסקוב 7, תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪3,700,000
לסקוב חיים 7, שרונה, תל אביב יפו
תשואה חודשית מרגע החתימה
₪8,490,000
4 חד׳
קומה 6
95 מ"ר
דירה, דה האז 14, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
₪7,590,000
4 חד׳
קומה 1
106 מ"ר
דירה, דה האז 16, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
₪7,690,000
4 חד׳
קומה 6
107 מ"ר
פנטהאוז, סוקולוב 85, הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
₪6,690,000
4 חד׳
קומת קרקע
105 מ"ר
דירת גן, העבודה 19, לב תל אביב
תיווך
מטמון כהן 9 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
8 קומות
מטמון כהן 9, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
אפשטיין / ילין, תל אביב
דירות 4-3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪5,390,000
אפשטיין יעקב 1, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
הטבות מיוחדות לרוכשים!
₪6,590,000
₪6,990,000
4 חד׳
קומה 2
107 מ"ר
דירה, בלוך דוד 20, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪25,888,000
6 חד׳
קומה 5
290 מ"ר
דירה, המהר"ל 16, הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
₪6,590,000
3 חד׳
קומה 6
77 מ"ר
מיני פנטהאוז, פישמן מיימון , הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪10,950,000
₪10,990,000
5 חד׳
קומה 6
133 מ"ר
מיני פנטהאוז, פישמן מיימון 12, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
דיזנגוף 249 תל אביב יפו
דירות 4 חד׳
7 קומות
דיזנגוף סנטר 249, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
שדרות נורדאו 88 תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
6 קומות
סמטת נורדאו 88, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
₪6,690,000
4 חד׳
קומת קרקע
106 מ"ר
דירת גן, מרים החשמונאית 30, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
₪4,980,000
₪5,890,000
3 חד׳
קומה 1
78 מ"ר
דירה, בני דן 48, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
₪9,470,000
3 חד׳
קומה 3
115 מ"ר
דירה, וורמיזה 15, הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
₪9,650,000
4.5 חד׳
קומה 6
109 מ"ר
מיני פנטהאוז, מרים החשמונאית 30, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
שטרוק 7-9
דירות 4-2 חד׳
7 קומות
שטרוק 7, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
עמיחי יהודה 5 תל אביב
דירות 5-4 חד׳
13 קומות