You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
שמירת חיפוש
פנטהאוזים למכירה ברחוב כיכר יצחק רבין, תל אביב יפו
(עמוד 4)
163 פנטהאוזים למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪8,714,266
4 חד׳
קומה 7
155 מ"ר
פנטהאוז, גבע 2, ארלוזרוב
בבלעדיות
₪5,000,000
4 חד׳
קומה 6
159 מ"ר
פנטהאוז, מרכז העיר ג'
תיווך
הרכסים 32-34 רמת גן
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,550,000
הרכסים 32, תל יהודה, רמת גן
פרוג 3 רמת גן
דירות 5-2 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,600,000
פרוג שמעון 3, החשמונאים (מרכז העיר א'), רמת גן
₪9,490,000
5 חד׳
קומה 7
182 מ"ר
פנטהאוז, בורוכוב
תיווך
₪9,500,000
5 חד׳
קומה 8
197 מ"ר
פנטהאוז, המרי , שיינקין
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
מחפשים דירה בתל אביב? חשוב שתכירו את תוכנית הרובעים
פרק שביעי: האם יש דבר כזה "טעם ישראלי"? | אורח: אדר' אילן פיבקו
פרק שני: חיפה, בירת המשקיעים | אורח: שלומי מורצקי
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
פרק רביעי: תל אביב יא חביבי, תל אביב | אורח: אילי בר, מנכ"ל משותף אקו סיטי
נווה שאנן בתל אביב: עדיין חביבת המשקיעים, למרות עליית המחירים
נווה גן: ממושבה חקלאית צנועה לשכונה הכי תל אביבית ברמת השרון
פרק שלישי: לבחור דירה מבלי להתחרט | אורח: רם גפן, ראש מחלקת מחקר במדלן
פרק ראשון: פינוי בינוי – הדבר הגדול הבא | אורח: עו"ד איתי פריד
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
מחפשים נכס במחיר מציאה? אצלנו במדלן תוכלו למצוא אותו בקלות
גליל ים החדשה: 5 דקות מתל אביב נבנית אחת השכונת החזקות במרכז
הצפון החדש החלק הדרומי: תנופת התחדשות בין איכילוב למוזיאון ת"א
למי שנלחמים בהחזרים החודשיים: כל מה שצריך לדעת על איחוד הלוואות
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
המהפך של נחלת יצחק: מחקלאות ותעשייה למגדלי יוקרה ומשרדים
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
הצפון החדש החלק הצפוני: השכונה המבוקשת שצמודה לפארק הירקון
הצפון החדש סביבת כיכר המדינה: שכונה תל אביבית נגישה, מרכזית ומתחדשת
פרק חמישי: טעויות של משקיעי נדל"ן מתחילים | אורח: השמאי אוהד דנוס
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
₪3,450,000
4 חד׳
קומה 5
70 מ"ר
פנטהאוז, המלך יוסף , תל יהודה
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪5,750,000
4 חד׳
קומה 7
125 מ"ר
פנטהאוז, יכין 9, שכונת הראשונים
תיווך
רות 6 רמת גן
דירות 6 חד׳
8 קומות
רות 6, החרוזים, רמת גן
נחמיה תמרי 2-4 רמת גן
דירות 4-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,590,000
תמרי נחמיה 2, רמת יצחק, רמת גן
20% בחתימה - יתרה באכלוס
₪8,500,000
5 חד׳
קומה 4
198 מ"ר
פנטהאוז, ארלוזרוב
תיווך
₪6,800,000
5 חד׳
קומה 7
150 מ"ר
פנטהאוז, ארלוזרוב
תיווך
₪7,190,000
6 חד׳
קומה 14
210 מ"ר
פנטהאוז, בן צבי , שטח 9 (בן צבי)
תיווך
₪4,900,000
4 חד׳
קומה 15
135 מ"ר
פנטהאוז, שטח 9 (בן צבי)
תיווך
יהודית 12, רמת גן
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
יהודית 12, החרוזים, רמת גן
EXCHANGE רמת גן
דירות 4-3 חד׳
55 קומות
ארלוזורוב 84, הבורסה, רמת גן
מהפכת מימון - כנסו הראות
₪7,200,000
4.5 חד׳
קומה 1
125 מ"ר
מיני פנטהאוז, שיכון דן
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪14,500,000
5 חד׳
קומה 16
200 מ"ר
פנטהאוז, יפה נוף 1, בורוכוב
תיווך
₪5,800,000
5 חד׳
קומה 6
167 מ"ר
פנטהאוז, השר משה 79, מתחם נגבה
תיווך
₪7,950,000
5 חד׳
קומה 6
218 מ"ר
פנטהאוז, ז'בוטינסקי 37, ארלוזרוב
תיווך
סופיה בתרע"ד
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
תרע"ד 12, שכונת הראשונים, רמת גן
ברקאי 22 רמת גן
דירות 6-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,350,000
ברקאי 22, רמת יצחק, רמת גן
₪11,000,000
6 חד׳
קומה 7
329 מ"ר
פנטהאוז, יצחק שדה 7, ארלוזרוב
תיווך
₪6,480,000
3 חד׳
קומה 6
160 מ"ר
פנטהאוז, דוד רמז 1, גבעת רמב"ם
תיווך
₪4,650,000
₪4,890,000
3 חד׳
קומה 9
94 מ"ר
פנטהאוז, שכונת הלל
תיווך
₪6,950,000
5 חד׳
קומה 7
135 מ"ר
פנטהאוז, הדר יוסף
תיווך
Top10 במדד המתווכים
AIR גבעתיים
דירות 6-3 חד׳
24 קומות
החל מ - ₪3,900,000
ההסתדרות 10, תל גנים, גבעתיים
SHUSTER TOWER
דירות 5-3 חד׳
25 קומות
רש"י 12, נחלת גנים, רמת גן
₪14,500,000
₪16,000,000
5 חד׳
קומה 16
260 מ"ר
פנטהאוז, בורוכוב
תיווך
₪6,780,000
6 חד׳
קומה 9
219 מ"ר
פנטהאוז, הכנסת , ארלוזרוב
תיווך
₪5,750,000
4 חד׳
קומה 9
110 מ"ר
פנטהאוז, שכונת הגפן
תיווך
₪4,300,000
4 חד׳
קומה 5
120 מ"ר
מיני פנטהאוז, קרית בורוכוב
תיווך
עציון 16 רמת גן
דירות 5-4 חד׳
7 קומות