You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
משרדים וחנויות למכירה בדרך בגין 146, תל אביב יפו
17 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪6,450,000
קומה 27
150 מ"ר
₪43,000 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 144, מע"ר צפוני
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,490,000
קומה 20
159 מ"ר
₪28,239 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , מע"ר צפוני
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
₪5,450,000
קומה 2
220 מ"ר
₪24,773 למ״ר
משרד, נחלת יצחק
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪5,890,000
קומה 2
190 מ"ר
₪31,000 למ״ר
משרד, דרך בגין 150, מע"ר צפוני
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
₪15,176,000
קומה 15
542 מ"ר
₪28,000 למ״ר
משרד, מנחם בגין 156, מע"ר צפוני
תיווך
₪1,400,000
קומה 3
100 מ"ר
₪14,000 למ״ר
משרד, דרך בגין , הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪1,410,000
קומה 4
54 מ"ר
₪26,111 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 158, מע"ר צפוני
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪500,000
קומה 5
14 מ"ר
₪35,714 למ״ר
משרד, מנחם בגין 150, מע"ר צפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,908,000
קומה 38
405 מ"ר
₪26,933 למ״ר
משרד, בגין 148, מע"ר צפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪8,250,000
קומה 20
250 מ"ר
₪33,000 למ״ר
משרד, דרך בגין 156, מע"ר צפוני
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
₪4,800,000
קומה 2
300 מ"ר
₪16,000 למ״ר
משרד, דרך בגין , מע"ר צפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
דף הבית
תל אביב יפו
מע"ר צפוני
דרך בגין 146
מפת האתר
מדלן 2026