You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
משרדים וחנויות להשכרה בשדרות ירושלים 48, תל אביב יפו
7 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,500
קומת קרקע
52 מ"ר
₪106 למ״ר
חנות, שדרות ירושלים 56, מרכז יפו
גמר מלא
רמת איכות B
₪12,000
קומת קרקע
90 מ"ר
₪133 למ״ר
חנות, יהודה מרגוזה , שוק הפשפשים וצפון יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪17,000
קומת קרקע
125 מ"ר
₪136 למ״ר
חנות, יהודה הימית 5, מרכז יפו
תיווך
₪27,000
קומת קרקע
340 מ"ר
₪79 למ״ר
חנות, עולי ציון , שוק הפשפשים וצפון יפו
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
₪20,000
קומה 1
190 מ"ר
₪105 למ״ר
חנות, מרגוזה 25, שוק הפשפשים וצפון יפו
תיווך
גמר מלא
דף הבית
תל אביב יפו
שוק הפשפשים וצפון יפו
שדרות ירושלים 48
מפת האתר
מדלן 2026