You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מי המוכר
מאפייני הנכס · 1
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות למכירה עם ממ״ד ברחוב ביל"ו, תל אביב יפו
(עמוד 11)
1113 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪12,500,000
3 חד׳
קומה 12
100 מ"ר
דירה, שדרות רוטשילד 36, דרום רוטשילד
תיווך
₪32,000,000
4 חד׳
קומה 2
180 מ"ר
פנטהאוז, הרברט סמואל 10, כרם התימנים
תיווך
תדהר בגיבורים
דירות 5-2 חד׳
28 קומות
שדרות העצמאות 72, עמידר, בת ים
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
שפרינצק 11-13, תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪5,750,000
שפרינצק 11, שרונה, תל אביב יפו
₪35,000,000
8 חד׳
קומה 6
262 מ"ר
פנטהאוז, רוטשילד 122, לב תל אביב
תיווך
₪23,900,000
200 מ"ר
בניין, דרום רוטשילד
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
מחפשים דירה בתל אביב? חשוב שתכירו את תוכנית הרובעים
נווה גן: ממושבה חקלאית צנועה לשכונה הכי תל אביבית ברמת השרון
פרק ראשון: פינוי בינוי – הדבר הגדול הבא | אורח: עו"ד איתי פריד
נווה שאנן בתל אביב: עדיין חביבת המשקיעים, למרות עליית המחירים
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
פרק שני: חיפה, בירת המשקיעים | אורח: שלומי מורצקי
פרק שביעי: האם יש דבר כזה "טעם ישראלי"? | אורח: אדר' אילן פיבקו
מחפשים נכס במחיר מציאה? אצלנו במדלן תוכלו למצוא אותו בקלות
למי שנלחמים בהחזרים החודשיים: כל מה שצריך לדעת על איחוד הלוואות
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
פרק שלישי: לבחור דירה מבלי להתחרט | אורח: רם גפן, ראש מחלקת מחקר במדלן
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
הצפון החדש החלק הדרומי: תנופת התחדשות בין איכילוב למוזיאון ת"א
פרק רביעי: תל אביב יא חביבי, תל אביב | אורח: אילי בר, מנכ"ל משותף אקו סיטי
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
פרק חמישי: טעויות של משקיעי נדל"ן מתחילים | אורח: השמאי אוהד דנוס
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
המהפך של נחלת יצחק: מחקלאות ותעשייה למגדלי יוקרה ומשרדים
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
הצפון החדש סביבת כיכר המדינה: שכונה תל אביבית נגישה, מרכזית ומתחדשת
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
הצפון החדש החלק הצפוני: השכונה המבוקשת שצמודה לפארק הירקון
גליל ים החדשה: 5 דקות מתל אביב נבנית אחת השכונת החזקות במרכז
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
₪2,490,000
2 חד׳
קומה 1
51 מ"ר
דירה, ויטל חיים 20, פלורנטין
בבלעדיות
₪3,990,000
3 חד׳
קומה 5
83 מ"ר
דירה, הרכבת 16, דרום רוטשילד
תיווך
אדירים TLV
דירות 5 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪4,199,000
אסירי ציון 11, קרית שלום, תל אביב יפו
טשרניחובסקי 7 - T7
דירות 3 חד׳
6 קומות
טשרניחובסקי 7, לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
₪5,600,000
3 חד׳
קומה 8
84 מ"ר
פנטהאוז, מעפילי סלואדור , צהלון ושיכוני חסכון
תיווך
₪3,080,000
3 חד׳
קומה 3
75 מ"ר
דירה, מעפילי סלואדור , צהלון ושיכוני חסכון
תיווך
₪2,450,000
4 חד׳
קומה 5
91 מ"ר
דירה, ארלוזרוב 10, צפון מערב
בבלעדיות
₪5,590,000
5 חד׳
קומה 2
135 מ"ר
דירה, דולפין 15, עג'מי
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
אייזיק חריף 28-30 תל אביב יפו
דירות 4-2 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪1,890,000
חריף אייזיק 28, יפו ג, תל אביב יפו
לסקוב 7, תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪3,700,000
לסקוב חיים 7, שרונה, תל אביב יפו
תשואה חודשית מרגע החתימה
₪2,750,000
3 חד׳
קומה 3
65 מ"ר
דירה, ציהתל"י 2, צהלון ושיכוני חסכון
תיווך
₪11,900,000
4 חד׳
קומה 5
120 מ"ר
דופלקס, זלמן שניאור , לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
₪3,190,000
3 חד׳
קומה 3
60 מ"ר
דירה, שוק 43, פלורנטין
בבלעדיות
₪4,490,000
4 חד׳
קומה 2
78 מ"ר
דירה, כרם התימנים
תיווך
B פלורנטין
דירות 4-3 חד׳
7 קומות
בן עטר 19, פלורנטין, תל אביב יפו
מלצ'ט 10 תל אביב יפו
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪3,200,000
מלצ'ט 10, לב תל אביב, תל אביב יפו
₪4,390,000
3 חד׳
קומה 2
60 מ"ר
דירה, זלמן שניאור , לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪8,300,000
5 חד׳
150 מ"ר
מיני פנטהאוז, מעון 5, פלורנטין
תיווך
₪2,590,000
2 חד׳
קומה 7
55 מ"ר
דירה, סלמה , שפירא
תיווך
₪14,000,000
3.5 חד׳
קומה 6
155 מ"ר
פנטהאוז, אוארבך 4, נגה
תיווך
DUET - מתחם גבולות
דירות 4-2 חד׳
10 קומות
אברבנאל 1, פלורנטין, תל אביב יפו
FRANKLY - דרך שלמה 44 תל אביב
דירות 3 חד׳
16 קומות
הרא"ש 44, פלורנטין, תל אביב יפו
תנאי תשלום אטרקטיביים!
₪19,200,000
5 חד׳
קומה 3
165 מ"ר
פנטהאוז, כנרת 1, נווה צדק
תיווך
₪15,000,000
5 חד׳
קומה 1
190 מ"ר
בית פרטי, נווה שלום 8, נווה צדק
תיווך
₪34,000,000
5.5 חד׳
קומה 2
300 מ"ר
דירה, שבזי , נווה צדק
תיווך
₪55,000,000
7 חד׳
קומה 20
400 מ"ר
דירה, נווה צדק
תיווך
שמחה הולצברג 20, בת ים
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
הולצברג שמחה 20, צפון מערב, בת ים
פלורה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
קרית שלום, תל אביב יפו
₪17,800,000
₪19,900,000
5 חד׳
קומה 5
195 מ"ר
פנטהאוז, רוטשילד 1, דרום רוטשילד
תיווך
₪8,800,000
4.5 חד׳
קומת קרקע
133 מ"ר
דופלקס, כל ישראל חברים 14, נווה צדק