You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים להשכרה בלב תל אביב
81 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪19,116
קומה 3
100 מ"ר
₪191 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד 15, דרום רוטשילד
גמר מלא
רמת איכות A
₪11,111
קומה 4
700 מ"ר
₪16 למ״ר
משרד, אחד העם 54, דרום רוטשילד
מעטפת
רמת איכות A
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪35,750
קומה 6
275 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪35,650
קומה 1
310 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
₪35,650
קומה 1
310 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪8,960
קומה 2
128 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪52,500
350 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, לילינבלום , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪33,600
קומה 4
420 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪30,600
קומה 7
340 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, אלנבי , נחלת בנימין
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪36,450
קומה 6
340 מ"ר
₪107 למ״ר
משרד, אלנבי , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,200
קומה 1
38 מ"ר
₪84 למ״ר
משרד, יהודה הלוי 39, דרום רוטשילד
תיווך
גמר
₪16,800
קומה 3
210 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, מונטיפיורי 39, לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪74,500
קומה 4
810 מ"ר
₪92 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,500
קומה 1
70 מ"ר
₪107 למ״ר
משרד, נחלת בנימין 75, דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪65,800
קומה 4
280 מ"ר
₪235 למ״ר
משרד, אחד העם , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪23,100
קומה 4
210 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪313,000
קומה 15
1,000 מ"ר
₪313 למ״ר
משרד, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪60,000
קומה 10
500 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, אבן גבירול , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪16,800
קומה 2
160 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪16,000
קומה 2
160 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד 8, דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪60,000
קומה 3
340 מ"ר
₪176 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪45,000
קומה 4
268 מ"ר
₪168 למ״ר
משרד, הר סיני , נחלת בנימין
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪60,000
קומה 4
600 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪30,800
קומה 7
440 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, יבנה , דרום רוטשילד
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪25,000
קומה 3
250 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, רוטשילד 17, דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪56,000
קומת קרקע
665 מ"ר
₪84 למ״ר
משרד, רוטשילד 4, דרום רוטשילד
תיווך
מעטפת
₪5,000
קומה 3
60 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, מזא"ה 1, לב תל אביב
תיווך
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪8,200
קומה 1
100 מ"ר
₪82 למ״ר
משרד, יהודה הלוי 12, נווה צדק
גמר
רמת איכות A
₪2,500
קומה 6
33 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 48, יד חרוצים
גמר
₪36,800
קומה 3
460 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד 76, לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪65,000
קומה 4
1,000 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, נוה שאנן
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,000
קומה 11
90 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, דרך בגין 23, לב תל אביב
₪104,000
קומה 56
650 מ"ר
₪160 למ״ר
משרד, לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪80,000
מרתף
1,020 מ"ר
₪78 למ״ר
משרד, חשמונאים , לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪48,000
קומה 6
800 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , יד חרוצים
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪68,000
קומה 4
800 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , יד חרוצים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪12,000
קומה 2
200 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, הרכבת , דרום רוטשילד
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪19,500
קומה 2
403 מ"ר
₪48 למ״ר
משרד, קלישר , נחלת בנימין
תיווך
גמר מלא
₪17,000
196 מ"ר
₪87 למ״ר
משרד, חשמונאים , לב תל אביב
תיווך
רמת איכות A
₪10,800
קומה 1
180 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , דרום רוטשילד
תיווך
₪10,000
קומה 4
200 מ"ר
₪50 למ״ר
משרד, יד חרוצים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪20,000
קומה 5
190 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, קרליבך , שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪18,000
קומה 2
200 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, הרכבת , יד חרוצים
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪55,000
קומה 12
265 מ"ר
₪208 למ״ר
משרד, מנחם בגין 23, לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪11,111
קומת קרקע
500 מ"ר
₪22 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪60,000
קומה 3
800 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, סעדיה גאון , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪55,500
קומה 25
375 מ"ר
₪148 למ״ר
משרד, לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪30,000
קומה 14
500 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
מפת האתר
מדלן 2026