You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
משרדים וחנויות להשכרה בשדרות רוטשילד 111, תל אביב יפו
69 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪11,111
קומה 4
700 מ"ר
₪16 למ״ר
משרד, אחד העם 54, דרום רוטשילד
מעטפת
רמת איכות A
₪3,000
קומה 2
25 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, קרליבך , לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪35,650
קומה 1
310 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪20,800
189 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, קרליבך 14, שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
₪32,800
קומה 3
410 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, קרליבך , שרונה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪104,000
קומה 56
650 מ"ר
₪160 למ״ר
משרד, לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪80,000
מרתף
1,020 מ"ר
₪78 למ״ר
משרד, חשמונאים , לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪48,000
קומה 6
800 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , יד חרוצים
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪10,000
קומה 1
140 מ"ר
₪71 למ״ר
משרד, קרליבך , שרונה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪70,000
קומה 3
650 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, הארבעה , שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪36,800
קומה 3
460 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד 76, לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪20,000
קומה 5
190 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, קרליבך , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪16,800
קומה 3
210 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, מונטיפיורי 39, לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪13,200
110 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, קרליבך , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪35,640
קומה 8
264 מ"ר
₪135 למ״ר
משרד, הארבעה , שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪20,000
קומה 5
190 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, קרליבך , שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪65,000
קומה 1
500 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, קפלן 8, שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪21,000
189 מ"ר
₪111 למ״ר
משרד, קרליבך , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪20,500
קומה 1
178 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, סעדיה גאון 26, לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪25,000
קומה 3
185 מ"ר
₪135 למ״ר
משרד, החשמונאים 90, שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪30,000
קומה 14
500 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪49,440
קומה 25
412 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪45,000
קומה 19
450 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪11,111
קומת קרקע
500 מ"ר
₪22 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪48,500
קומה 23
500 מ"ר
₪97 למ״ר
משרד, לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪313,000
קומה 15
1,000 מ"ר
₪313 למ״ר
משרד, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪60,000
קומה 3
800 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, סעדיה גאון , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪82,500
קומה 21
550 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪50,400
קומה 10
315 מ"ר
₪160 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪60,000
קומה 10
500 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, אבן גבירול , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪55,500
קומה 25
375 מ"ר
₪148 למ״ר
משרד, לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪35,000
375 מ"ר
₪93 למ״ר
משרד, החשמונאים , לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪18,000
קומה 2
140 מ"ר
₪129 למ״ר
משרד, החשמונאים , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪18,360
קומה 1
204 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, קרליבך 15, לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪49,200
קומה 42
410 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, קרליבך 1, לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪41,400
קומה 32
230 מ"ר
₪180 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪40,880
קומה 28
292 מ"ר
₪140 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪60,200
קומה 27
430 מ"ר
₪140 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪55,220
קומה 20
502 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪60,000
קומה 10
500 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪59,400
קומה 19
330 מ"ר
₪180 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪16,500
קומה 18
150 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪67,770
קומה 31
502 מ"ר
₪135 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪150,000
קומה 3
1,000 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪96,000
קומה 23
800 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪124,500
קומה 27
830 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪103,500
קומה 22
450 מ"ר
₪230 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪134,400
קומה 37
960 מ"ר
₪140 למ״ר
משרד, לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
1
2
דף הבית
תל אביב יפו
לב תל אביב
שדרות רוטשילד 111
מפת האתר
מדלן 2026