You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
משרדים וחנויות להשכרה בשדרות רוטשילד 54, תל אביב יפו
61 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,500
קומה 6
33 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 48, יד חרוצים
גמר
₪19,116
קומה 3
100 מ"ר
₪191 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד 15, דרום רוטשילד
גמר מלא
רמת איכות A
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪36,800
קומה 3
460 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד 76, לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪35,650
קומה 1
310 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
₪35,000
קומת קרקע
285 מ"ר
₪123 למ״ר
חנות, אלנבי 119, דרום רוטשילד
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪11,111
קומה 4
700 מ"ר
₪16 למ״ר
משרד, אחד העם 54, דרום רוטשילד
מעטפת
רמת איכות A
₪55,000
750 מ"ר
₪73 למ״ר
בניין, יהודה הלוי , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,000
קומת קרקע
55 מ"ר
₪182 למ״ר
חנות, יהודה הלוי 47, דרום רוטשילד
תיווך
₪16,900
קומת קרקע
48 מ"ר
₪352 למ״ר
חנות, שיינקין 52, לב תל אביב
₪9,000
קומה 11
90 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, דרך בגין 23, לב תל אביב
₪8,960
קומה 2
128 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪52,500
350 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, לילינבלום , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪6,000
קומת קרקע
42 מ"ר
₪143 למ״ר
חנות, לינקולן 10, לב תל אביב
תיווך
גמר
₪35,000
קומת קרקע
250 מ"ר
₪140 למ״ר
סטודיו, רוטשילד , לב תל אביב
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪30,600
קומה 7
340 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, אלנבי , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪36,450
קומה 6
340 מ"ר
₪107 למ״ר
משרד, אלנבי , נחלת בנימין
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪68,000
קומה 4
800 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , נוה שאנן
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪12,000
קומה 2
200 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, הרכבת , נוה שאנן
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪25,000
קומת קרקע
475 מ"ר
₪53 למ״ר
חנות, אלנבי , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪16,800
קומה 3
210 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, מונטיפיורי 39, לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪3,000
קומת קרקע
41 מ"ר
₪73 למ״ר
חנות, צ'לנוב 5, נוה שאנן
תיווך
גמר מלא
₪10,800
קומה 1
180 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , דרום רוטשילד
תיווך
₪10,000
קומה 4
200 מ"ר
₪50 למ״ר
משרד, יד חרוצים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,500
מרתף
100 מ"ר
₪15 למ״ר
אולם, אלנבי 119, דרום רוטשילד
תיווך
₪18,000
קומה 2
200 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, הרכבת , יד חרוצים
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪4,200
קומה 1
38 מ"ר
₪111 למ״ר
משרד, יהודה הלוי 39, דרום רוטשילד
תיווך
גמר
₪74,500
קומה 4
810 מ"ר
₪92 למ״ר
משרד, שדרות רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪60,000
600 מ"ר
₪100 למ״ר
בניין, לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪6,600
קומה 4
165 מ"ר
₪40 למ״ר
משרד, לוינסקי 39, פלורנטין
תיווך
גמר
₪7,500
קומה 1
70 מ"ר
₪107 למ״ר
משרד, נחלת בנימין 75, דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪55,000
קומה 12
265 מ"ר
₪208 למ״ר
משרד, מנחם בגין 23, לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪23,100
קומה 4
210 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪11,111
קומת קרקע
500 מ"ר
₪22 למ״ר
משרד, מונטיפיורי , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪16,800
קומה 2
160 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪21,870
קומה 22
243 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪20,000
קומה 13
250 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, דרך בגין 23, לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪56,610
קומה 3
666 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, דרך בגין 48, יד חרוצים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,111
קומה 14
243 מ"ר
₪5 למ״ר
משרד, בגין , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות C
₪37,800
540 מ"ר
₪70 למ״ר
בניין, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪25,000
קומה 2
220 מ"ר
₪114 למ״ר
משרד, אלנבי , לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪40,850
430 מ"ר
₪95 למ״ר
משרד, הרכבת , יד חרוצים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪56,000
קומה 5
560 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, טיומקין , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪27,000
קומה 4
250 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪25,700
קומה 40
161 מ"ר
₪160 למ״ר
משרד, בגין , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪110,000
קומה 4
600 מ"ר
₪183 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪45,000
קומה 4
268 מ"ר
₪168 למ״ר
משרד, הר סיני , נחלת בנימין
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪114,400
קומה 5
1,045 מ"ר
₪109 למ״ר
משרד, לינקולן , לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪60,000
600 מ"ר
₪100 למ״ר
בניין, בלפור , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
1
2
דף הבית
תל אביב יפו
דרום רוטשילד
שדרות רוטשילד 54
מפת האתר
מדלן 2026