You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
משרדים וחנויות להשכרה בשדרות רוטשילד 54, תל אביב יפו
(עמוד 2)
61 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪21,870
קומה 22
243 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪20,000
קומה 13
250 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, דרך בגין 23, לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪56,610
קומה 3
666 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, דרך בגין 48, יד חרוצים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,111
קומה 14
243 מ"ר
₪5 למ״ר
משרד, בגין , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות C
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
₪37,800
540 מ"ר
₪70 למ״ר
בניין, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪25,000
קומה 2
220 מ"ר
₪114 למ״ר
משרד, אלנבי , לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪40,850
430 מ"ר
₪95 למ״ר
משרד, הרכבת , יד חרוצים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪56,000
קומה 5
560 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, טיומקין , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪27,000
קומה 4
250 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪25,700
קומה 40
161 מ"ר
₪160 למ״ר
משרד, בגין , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪110,000
קומה 4
600 מ"ר
₪183 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪45,000
קומה 4
268 מ"ר
₪168 למ״ר
משרד, הר סיני , נחלת בנימין
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪114,400
קומה 5
1,045 מ"ר
₪109 למ״ר
משרד, לינקולן , לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪60,000
600 מ"ר
₪100 למ״ר
בניין, בלפור , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪60,000
קומה 4
600 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪30,800
קומה 7
440 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, יבנה , דרום רוטשילד
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪25,000
קומה 3
250 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, רוטשילד 17, דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪31,000
קומת קרקע
200 מ"ר
₪155 למ״ר
משרד, מזא"ה , לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪35,000
250 מ"ר
₪140 למ״ר
בניין, שדרות רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪50,000
קומה 1
300 מ"ר
₪167 למ״ר
משרד, רוטשילד , דרום רוטשילד
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪39,000
קומה 2
300 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, דרום רוטשילד
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪20,000
קומה 9
200 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, מנחם בגין 48, יד חרוצים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,000
קומה 2
75 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, מזא"ה 1, לב תל אביב
תיווך
₪5,000
קומה 3
60 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, מזא"ה 1, לב תל אביב
תיווך
₪11,500
מרתף
200 מ"ר
₪58 למ״ר
אולם, השפלה , נוה שאנן
תיווך
גמר
רמת איכות A
1
2
דף הבית
תל אביב יפו
דרום רוטשילד
שדרות רוטשילד 54
מפת האתר
מדלן 2026