You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
נכסים מסחריים למכירה בנוה שאנן, תל אביב יפו
22 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,190,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪54,750 למ״ר
אחר, ראש פינה 22, נוה שאנן
תיווך
₪800,000
קומת קרקע
26 מ"ר
₪30,769 למ״ר
חנות, צ'לנוב , נוה שאנן
תיווך
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪1,550,000
קומת קרקע
67 מ"ר
₪23,134 למ״ר
חנות, וולפסון , נוה שאנן
תיווך
מעטפת
רמת איכות B
נכסים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,490,000
קומת קרקע
32 מ"ר
₪46,563 למ״ר
חנות, הרב ידידיה פרנקל 53, פלורנטין
גמר מלא
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪111,111
קומה 4
1 מ"ר
₪111,111 למ״ר
משרד, אלנבי 115, דרום רוטשילד
₪7,500,000
קומה 2
500 מ"ר
₪15,000 למ״ר
משרד, המסגר 28, יד חרוצים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
תדהר לגון
אגמים, נתניה
₪6,750,000
קומה 3
450 מ"ר
₪15,000 למ״ר
משרד, המסגר 28, יד חרוצים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪7,500,000
400 מ"ר
₪18,750 למ״ר
משרד, חומה ומגדל , יד חרוצים
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪1,490,000
קומת קרקע
42 מ"ר
₪35,476 למ״ר
חנות, פלורנטין
תיווך
גמר מלא
₪6,125,000
קומה 4
350 מ"ר
₪17,500 למ״ר
משרד, המסגר , יד חרוצים
תיווך
גמר
רמת איכות A
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
₪10,000,000
245 מ"ר
₪40,816 למ״ר
מגרש, שפירא
תיווך
₪1,390,000
קומת קרקע
32 מ"ר
₪43,438 למ״ר
חנות, ידידיה פרנקל 53, פלורנטין
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪16,000,000
330 מ"ר
₪48,485 למ״ר
מגרש, החשמל , דרום רוטשילד
תיווך
₪9,000,000
קומה 2
750 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, יד חרוצים 14, יד חרוצים
תיווך
גמר
רמת איכות B
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
₪6,600,000
קומה 4
340 מ"ר
₪19,412 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026