You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
נכסים מסחריים למכירה בשרונה, תל אביב יפו
(עמוד 2)
54 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪4,500,000
קומה 3
250 מ"ר
₪18,000 למ״ר
משרד, אלון יגאל , ביצרון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪2,500,000
קומת קרקע
56 מ"ר
₪44,643 למ״ר
חנות, שדרות שאול המלך 3, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪6,000,000
קומה 30
194 מ"ר
₪30,928 למ״ר
משרד, מונטיפיורי
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪7,500,000
קומה 9
340 מ"ר
₪22,059 למ״ר
משרד, קרליבך 15, לב תל אביב
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
₪2,400,000
קומה 1
120 מ"ר
₪20,000 למ״ר
משרד, בגין , יד חרוצים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪10,000,000
קומה 1
650 מ"ר
₪15,385 למ״ר
חלל עבודה משותף, קרליבך , לב תל אביב
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
₪3,800,000
קומה 11
145 מ"ר
₪26,207 למ״ר
משרד, המסגר , יד חרוצים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,200,000
קומה 6
190 מ"ר
₪27,368 למ״ר
משרד, המסגר , מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,500,000
קומה 6
220 מ"ר
₪15,909 למ״ר
משרד, אלון יגאל , ביצרון
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪14,000,000
קומת קרקע
350 מ"ר
₪40,000 למ״ר
חנות, החשמונאים , לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
תדהר לגון
אגמים, נתניה
₪4,775,000
קומה 6
191 מ"ר
₪25,000 למ״ר
משרד, לינקולן
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,500,000
קומה 4
500 מ"ר
₪15,000 למ״ר
משרד, המסגר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪4,800,000
קומה 2
300 מ"ר
₪16,000 למ״ר
משרד, דרך בגין , מע"ר צפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
מפת האתר
מדלן 2026