You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
משרדים וחנויות למכירה בטבריה 4, חיפה
21 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,280,000
קומה 1
150 מ"ר
₪8,533 למ״ר
משרד, נביאים , הדר הכרמל
תיווך
₪320,000
קומה 4
30 מ"ר
₪10,667 למ״ר
משרד, הרצל , הדר הכרמל
תיווך
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
תדהר לגון
אגמים, נתניה
₪655,000
קומה 1
120 מ"ר
₪5,458 למ״ר
משרד, הדר הכרמל
תיווך
₪450,000
קומה 3
45 מ"ר
₪10,000 למ״ר
משרד, נביאים 26, הדר הכרמל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
₪490,000
קומה 3
39 מ"ר
₪12,564 למ״ר
משרד, נביאים , הדר הכרמל
תיווך
₪220,000
20 מ"ר
₪11,000 למ״ר
משרד, הרצל 2, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪230,000
26 מ"ר
₪8,846 למ״ר
משרד, נביאים 20, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪549,000
קומה 3
55 מ"ר
₪9,982 למ״ר
משרד, פרץ י. ל. , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪220,000
קומה 3
20 מ"ר
₪11,000 למ״ר
משרד, נביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר מרוהט
₪185,000
קומה 3
11 מ"ר
₪16,818 למ״ר
משרד, הנביאים , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
₪620,000
קומת קרקע
90 מ"ר
₪6,889 למ״ר
משרד, צידון 4, הדר הכרמל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪299,000
קומה 1
25 מ"ר
₪11,960 למ״ר
משרד, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪4,250,000
קומה 7
570 מ"ר
₪7,456 למ״ר
משרד, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪2,650,000
קומה 4
370 מ"ר
₪7,162 למ״ר
משרד, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
דף הבית
חיפה
הדר הכרמל
טבריה 4
מפת האתר
מדלן 2026