You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים למכירה בקיבוץ גלויות, חיפה
36 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,400,000
קומה 6
1,200 מ"ר
₪4,500 למ״ר
משרד, אופיר 25
גמר מלא
₪1,050,000
קומה 1
180 מ"ר
₪5,833 למ״ר
משרד
תיווך
תדהר לגון
אגמים, נתניה
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪150,000
קומה 2
15 מ"ר
₪10,000 למ״ר
משרד, אופיר 25
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪300,000
קומה 3
69 מ"ר
₪4,348 למ״ר
משרד
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
₪350,000
קומה 1
70 מ"ר
₪5,000 למ״ר
משרד
תיווך
₪350,000
קומה 1
70 מ"ר
₪5,000 למ״ר
משרד
תיווך
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪2,899,000
קומה 2
400 מ"ר
₪7,248 למ״ר
משרד, הינריך הרץ 2
תיווך
גמר מלא
₪299,000
קומה 6
24 מ"ר
₪12,458 למ״ר
משרד, אופיר
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪5,400,000
קומה 6
1,200 מ"ר
₪4,500 למ״ר
משרד, אופיר
תיווך
גמר
₪230,000
קומה 3
44 מ"ר
₪5,227 למ״ר
משרד, אופיר 25
תיווך
גמר מלא
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪1,000,000
קומה 2
180 מ"ר
₪5,556 למ״ר
משרד
תיווך
₪199,999
קומה 3
29 מ"ר
₪6,897 למ״ר
משרד, אופיר 25
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪450,000
קומה 1
70 מ"ר
₪6,429 למ״ר
משרד
תיווך
₪450,000
קומה 1
70 מ"ר
₪6,429 למ״ר
משרד
תיווך
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
₪420,000
קומה 1
94 מ"ר
₪4,468 למ״ר
משרד
תיווך
₪420,000
קומה 1
94 מ"ר
₪4,468 למ״ר
משרד
תיווך
₪500,000
קומה 3
102 מ"ר
₪4,902 למ״ר
משרד
תיווך
₪270,000
קומה 2
82 מ"ר
₪3,293 למ״ר
משרד
תיווך
₪8,450,000
קומה 6
1,207 מ"ר
₪7,001 למ״ר
משרד
תיווך
₪320,000
קומה 2
60 מ"ר
₪5,333 למ״ר
משרד, אופיר 25
תיווך
גמר
₪650,000
קומה 3
93 מ"ר
₪6,989 למ״ר
משרד
תיווך
₪650,000
קומה 3
93 מ"ר
₪6,989 למ״ר
משרד
תיווך
₪670,340
קומה 5
87 מ"ר
₪7,705 למ״ר
משרד
תיווך
₪670,340
קומה 5
87 מ"ר
₪7,705 למ״ר
משרד
תיווך
₪185,600
קומה 5
32 מ"ר
₪5,800 למ״ר
משרד
תיווך
₪185,600
קומה 5
32 מ"ר
₪5,800 למ״ר
משרד
תיווך
₪285,000
קומה 4
45 מ"ר
₪6,333 למ״ר
משרד
תיווך
₪730,000
קומה 2
140 מ"ר
₪5,214 למ״ר
משרד
תיווך
₪550,000
קומה 1
102 מ"ר
₪5,392 למ״ר
משרד, הרץ הינריך 3
מפת האתר
מדלן 2026