You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מחיר
5 חדרים
סוג נכס
מי המוכר
מאפייני הנכס
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות 5 חדרים למכירה בלב תל אביב, תל אביב יפו
149 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪8,700,000
₪9,300,000
5 חד׳
קומה 2
155 מ"ר
דירה, נחמני 55, לב תל אביב
₪7,050,000
5 חד׳
קומה 1
106 מ"ר
דירה, פאירברג , לב תל אביב
תיווך
Top10 במדד המתווכים
ג'ורג' אליוט 13 תל אביב
דירות 6-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪4,950,000
אליוט ג'ורג' 13, לב תל אביב, תל אביב יפו
שרת משה 64
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
שרת משה 64, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪23,000,000
5 חד׳
קומה 3
269 מ"ר
דירה, לב תל אביב
תיווך
₪11,900,000
5 חד׳
קומת קרקע
170 מ"ר
בית פרטי, בורוכוב , לב תל אביב
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
פרק חמישי: טעויות של משקיעי נדל"ן מתחילים | אורח: השמאי אוהד דנוס
גליל ים החדשה: 5 דקות מתל אביב נבנית אחת השכונת החזקות במרכז
למי שנלחמים בהחזרים החודשיים: כל מה שצריך לדעת על איחוד הלוואות
מחפשים נכס במחיר מציאה? אצלנו במדלן תוכלו למצוא אותו בקלות
הצפון החדש החלק הצפוני: השכונה המבוקשת שצמודה לפארק הירקון
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
נווה שאנן בתל אביב: עדיין חביבת המשקיעים, למרות עליית המחירים
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
פרק ראשון: פינוי בינוי – הדבר הגדול הבא | אורח: עו"ד איתי פריד
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
הצפון החדש סביבת כיכר המדינה: שכונה תל אביבית נגישה, מרכזית ומתחדשת
פרק שלישי: לבחור דירה מבלי להתחרט | אורח: רם גפן, ראש מחלקת מחקר במדלן
הצפון החדש החלק הדרומי: תנופת התחדשות בין איכילוב למוזיאון ת"א
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
נווה גן: ממושבה חקלאית צנועה לשכונה הכי תל אביבית ברמת השרון
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
פרק רביעי: תל אביב יא חביבי, תל אביב | אורח: אילי בר, מנכ"ל משותף אקו סיטי
מחפשים דירה בתל אביב? חשוב שתכירו את תוכנית הרובעים
פרק שביעי: האם יש דבר כזה "טעם ישראלי"? | אורח: אדר' אילן פיבקו
פרק שני: חיפה, בירת המשקיעים | אורח: שלומי מורצקי
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
המהפך של נחלת יצחק: מחקלאות ותעשייה למגדלי יוקרה ומשרדים
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
₪13,200,000
5 חד׳
קומה 4
145 מ"ר
דירה, לב תל אביב
תיווך
₪10,500,000
5 חד׳
קומה 2
128 מ"ר
דירה, לב תל אביב
תיווך
הסבוראים 9, תל אביב יפו
דירות 4-2 חד׳
10 קומות
הסבוראים 9, נוה אביבים, תל אביב יפו
אדירים TLV
דירות 5 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪4,199,000
אסירי ציון 11, קרית שלום, תל אביב יפו
₪9,300,000
5 חד׳
קומת קרקע
150 מ"ר
דירה, שדרות רוטשילד , לב תל אביב
בבלעדיות
₪18,100,000
5 חד׳
קומה 4
180 מ"ר
פנטהאוז, לב תל אביב
תיווך
₪19,800,000
5 חד׳
קומה 6
240 מ"ר
פנטהאוז, בלפור , לב תל אביב
תיווך
₪32,500,000
5 חד׳
קומה 5
300 מ"ר
פנטהאוז, לב תל אביב
תיווך
בורלא 15-19 תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
בורלא יהודה 19, תוכנית ל, תל אביב יפו
שרת 38
שרת משה 38, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪15,700,000
5 חד׳
קומה 4
193 מ"ר
דירה, לב תל אביב
תיווך
₪8,990,000
5 חד׳
קומה 1
155 מ"ר
דירה, לב תל אביב
תיווך
₪11,500,000
5 חד׳
קומה 2
157 מ"ר
דירה, לב תל אביב
תיווך
₪10,900,000
₪11,300,000
5 חד׳
קומה 1
138 מ"ר
דירה, אחד העם , לב תל אביב
תיווך
ecocity במוסינזון 10-12 תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
7 קומות
מוסינזון יגאל 10, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
מטמון כהן 10-8, תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
מטמון כהן 8, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪11,500,000
5 חד׳
קומה 4
135 מ"ר
פנטהאוז, מלצ'ט , לב תל אביב
תיווך
₪10,000,000
5 חד׳
קומה 4
115 מ"ר
פנטהאוז, מרכז בעלי מלאכה 23, לב תל אביב
בבלעדיות
₪30,000,000
5 חד׳
קומה 5
400 מ"ר
פנטהאוז, ביל"ו 10, לב תל אביב
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪17,800,000
₪18,500,000
5 חד׳
קומה 6
264 מ"ר
פנטהאוז, מרכז בעלי מלאכה , לב תל אביב
תיווך
פנקס 10 תל אביב
דירות 4-3 חד׳
9 קומות
פנקס 10, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
פרי מגדים
דירות 5-2 חד׳
28 קומות
פרי מגדים 2, נחלת יצחק, תל אביב יפו
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
₪18,500,000
5 חד׳
קומה 5
227 מ"ר
פנטהאוז, לב תל אביב
תיווך
₪32,000,000
5 חד׳
קומה 5
290 מ"ר
פנטהאוז, לב תל אביב
תיווך
₪23,900,000
₪25,000,000
5 חד׳
קומה 6
175 מ"ר
פנטהאוז, לב תל אביב
תיווך
₪18,700,000
5 חד׳
קומה 4
220 מ"ר
דירה, שדרות רוטשילד , לב תל אביב
תיווך
ecocity בזכרון יעקב 5 תל אביב
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪6,300,000
זכרון יעקב 5, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
CARASSO SUNN דוד ילין 9 ת"א
דירות 5-3 חד׳
7 קומות
ילין דוד 9, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪25,990,000
5 חד׳
קומה 6
362 מ"ר
פנטהאוז, ביל"ו 4, לב תל אביב
תיווך
₪11,250,000
5 חד׳
קומה 2
151 מ"ר
דירה, לב תל אביב
תיווך
₪15,900,000
5 חד׳
קומה 3
210 מ"ר
דירה, אנגל , לב תל אביב
תיווך
₪35,000,000
5 חד׳
קומה 5
171 מ"ר
פנטהאוז, שדרות רוטשילד 87, לב תל אביב
תיווך
Top10 במדד המתווכים
מרים החשמונאית 32-34, תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
מרים החשמונאית 32, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
אינשטיין 2.4.6.8 תל אביב
אינשטיין 2, רמת אביב, תל אביב יפו
₪11,900,000
5 חד׳
קומת קרקע
225 מ"ר
בית פרטי, בורוכוב , לב תל אביב
תיווך
₪14,800,000
5 חד׳
קומה 2
165 מ"ר
דירה, רוטשילד , לב תל אביב
תיווך
₪14,000,000
5 חד׳
קומת קרקע
185 מ"ר
דירת גן, העבודה , לב תל אביב
תיווך
₪18,970,000
5 חד׳
קומה 4
222 מ"ר
דירה, לב תל אביב
תיווך
לוינשטין בכיכר המדינה
זכרון יעקב 16, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
עמינדב
דירות 6-4 חד׳
9 קומות
עמינדב 24, ביצרון, תל אביב יפו
₪11,000,000
5 חד׳
קומה 3
158 מ"ר
דירה, לב תל אביב
תיווך
₪16,550,000
5 חד׳
קומת קרקע
181 מ"ר
דירת גן, לב תל אביב
תיווך
₪10,790,000
5 חד׳
קומה 1
152 מ"ר
דירה, דרום רוטשילד
תיווך
₪12,800,000
5 חד׳
קומה 3
159 מ"ר
דירה, לב תל אביב