You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
משרדים וחנויות להשכרה בהמסגר 57, תל אביב יפו
217 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪24,940
קומה 18
172 מ"ר
₪145 למ״ר
משרד, יצחק שדה 8, יד חרוצים
גמר מלא
רמת איכות A
₪10,400
קומה 3
160 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, דרך בגין 65, שרונה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪3,000
קומה 2
25 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, קרליבך , לב תל אביב
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪28,000
קומה 3
200 מ"ר
₪140 למ״ר
משרד, יוסף קארו , מונטיפיורי
תיווך
גמר
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
₪20,800
189 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, קרליבך 14, שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪30,000
210 מ"ר
₪143 למ״ר
משרד, חשמונאים 121, שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,600
קומה 3
60 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, הארבעה 28, שרונה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪85,000
קומה 5
650 מ"ר
₪131 למ״ר
משרד, הארבעה 28, שרונה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪14,500
קומה 1
145 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, יהודית , מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪32,800
קומה 3
410 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, קרליבך , שרונה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪48,000
קומה 2
569 מ"ר
₪84 למ״ר
משרד, יד חרוצים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪52,260
קומת קרקע
402 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, המסגר , מונטיפיורי
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪104,000
קומה 56
650 מ"ר
₪160 למ״ר
משרד, לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪23,140
קומה 2
356 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, שונצינו , מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
₪30,000
קומה 30
200 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,100
קומת קרקע
140 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, מנחם בגין , מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪35,530
קומה 17
323 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, הארבעה , שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪48,000
קומה 6
800 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪16,275
קומה 15
155 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, המסגר 35, יד חרוצים
תיווך
₪27,500
קומת קרקע
250 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין , מונטיפיורי
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪9,360
40 מ"ר
₪234 למ״ר
משרד, הארבעה , שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪15,300
קומה 2
180 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, יצחק שדה , מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪16,500
קומה 4
150 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, קרליבך , לב תל אביב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪43,106
100 מ"ר
₪431 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 121, שרונה
תיווך
₪28,558
45 מ"ר
₪635 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 121, שרונה
תיווך
₪14,279
30 מ"ר
₪476 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 121, שרונה
תיווך
₪8,569
15 מ"ר
₪571 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 121, שרונה
תיווך
₪5,979
10 מ"ר
₪598 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 121, שרונה
תיווך
₪4,189
8 מ"ר
₪524 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 121, שרונה
תיווך
₪1,390
10 מ"ר
₪139 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 121, שרונה
תיווך
₪929
8 מ"ר
₪116 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 121, שרונה
תיווך
₪539
5 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 121, שרונה
תיווך
₪35,160
293 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, המסגר , מונטיפיורי
תיווך
גמר
₪88,200
630 מ"ר
₪140 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪108,750
קומה 2
600 מ"ר
₪181 למ״ר
משרד, חשמונאים , שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪10,000
קומה 1
140 מ"ר
₪71 למ״ר
משרד, קרליבך , שרונה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪70,000
קומה 3
650 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, הארבעה , שרונה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,500
קומת קרקע
40 מ"ר
₪188 למ״ר
משרד, שדרות יהודית 3, מונטיפיורי
תיווך
גמר
₪21,000
קומה 4
220 מ"ר
₪95 למ״ר
משרד, המסגר 53, מונטיפיורי
תיווך
גמר
₪32,340
קומה 1
294 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, מנחם בגין 82, מונטיפיורי
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪20,000
קומה 5
190 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, קרליבך , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪3,400
קומה 2
48 מ"ר
₪71 למ״ר
משרד, רבניצקי , מונטיפיורי
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪66,600
740 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, מנחם בגין 74, מונטיפיורי
תיווך
₪14,700
קומה 2
147 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, גרשון שץ , מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪13,590
90 מ"ר
₪151 למ״ר
משרד, גרשון שץ , מונטיפיורי
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪6,000
40 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, שרונה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪9,900
קומה 2
125 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, החשמונאים , שרונה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪13,200
110 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, קרליבך , לב תל אביב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
דף הבית
תל אביב יפו
מונטיפיורי
המסגר 57
מפת האתר
מדלן 2026